Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-28 10:03:00 eye-2 5428   — comment 0

16-річного вбивцю з Харкова, який кричав що його відмажуть, посадили у СІЗО без права застави

26 жовтня на перехресті проспекту Гагаріна та вулиці Зернової у Харкові автомобіль Infiniti, за кермом якого, за даними ЗМІ, перебував 16-річний мажор Микола Харківський, врізався у Chevrolet на швидкості понад 100 км/год. Внаслідок цього водій останнього авто, 58-річний чоловік, загинув на місці. Суд задовольнив прохання прокуратури у повному обсязі. вбивцю заарештовано на два місяці без права внесення застави.

У лікарні він та його друзі давали поліціантам гроші, щоб його відпустили, а також за словами свідків він кричав: "Да пошли вы все на х*й, меня отмажут, и я буду жить за границей"

У мажора ніколи не було прав, він вже неодноразово був винуватцем ДТП і хвастався цим у соц.мережах.  Він уже потрапляв в аварії на автомобілях Porsche Cayenne, Ford, Dodge та Toyota Camry, яки йому давали батьки.

Також мажор скаржився, що вже отримував два протоколи від правоохоронців, бо він викладав відео своїх порушень правил дорожнього руху та спілкування із правоохоронцями у соцмережах. "Обычно всегда все решают 100/200 долларов. Не было бы у меня условки, я бы их в рот ****, а так проще денег дать та поехать. Мне **** на эти бабки, я лучше дам денег, чем потом получу **** 100/200 долларов не большие деньги", – писал вбивця. 

Також він зізнавався в тому, що він уже має умовний термін за стрілянину в громадському місці, самооборону та завдання тілесних ушкоджень середньої тяжкості. За словами автора повідомлення, якось він "взяв ствол з машини" і вистрілив по колінах "синку судді". "Судился я с ним где-то два года. Потом дали условный и все", – написав він.

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma