Enigma Enigma

BlackPR

2021-11-13 16:24:32 eye-2 4212   — comment 2

4 000 підписників

Зігхаюшкі, шановні хунтани та чарівні хунтанки!

Ось і набралось у мене вжа чотири тисячі підписників, що мене приємно здивувало, не засоромлюся цього слова. Навіть суто наші, лисичанські справи про різних поців типу Юрка Дурка Гнилицького знаходили своїх шанувальників, зокрема повість "Камікадзе моноготарі". Чесно кажучі, я навітьне розраховував на такий успіх наших лисичанських проблем. Одна справа - коли ми знаємо фігурантів справи, а зовсім інша - коли персонажі абсолютно незнайомі читачеві.

Я вибачаюся, що не всі ролики Ютьюба доступні, бу у мене вже три акаунта Ютьюб садистично видалив разом з усім контентом, який я зараз потихеньку завантажую на новий акаунт.

Короче - я вітаю своїх підписників, нас тепер вже чотири (ЧОТИРИ) тисячі і кожен з тих підписантів мені дуже важливий, бо окрім приколів я розміщую на сторінках енігмівського акаунта і доволі актуальні речі.

Обіцяю, що невдовзі я оприлюдню нові частини "Камікадзе моноготарі" та інші періпетії нашого, такого важливого для існування Всесвіту, лисичанського життя.

Дякую всім, хто підписався! Намагатимусь виправдати ваші сподівання на цікавий контент, де зможете знайти як смішні речі, так і вповні актуальні.

ОМ ШИВАЙЯ НАМАХ!

ОМ МАНІ ПАДМЕ ХУМ!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma