Enigma Enigma

Станислав Михайловский

2022-06-19 05:24:09 eye-2 3241   — comment 0

7 ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ ТРЕНУВАННЯ

Багато людей дуже велике значення надають цифрам, які бачать на вимірювальних приладах. Вони забувають, що ми не прагнемо банального збільшення ваги, наша мета – набір високоякісної сухої м'язової маси. Цифра на терезах може змінюватися з кожним днем, вона може змінитися навіть за кілька годин. Так, зважуватись ви повинні регулярно, але без фанатизму. Дзеркало – набагато суворіший суддя та надійний індикатор успіху. Більш детально про правила набору маси тіла у натуральний спосіб я розповів у статті: «Як Набрати Масу | 10 Відповідей Про Зростання М’язів ». Дуже раджу її прочитати.

М'язовий біль – не найкращий спосіб судити про якість тренування

М'язова болючість є прямим наслідком мікроскопічних розривів, що відбуваються в м'язових волокнах під час тренувальної сесії, але біль – дуже ненадійний вимірювальний прилад. Так, як правило, це означає, що ваш тренінг пройшов на найвищому рівні, але майте на увазі, що якщо ви займалися після річної перерви, м'язи (особливо грудей та ніг) болітимуть незалежно від ефективності тренувальної сесії. Крім того, згодом ефективні та регулярні тренування викликатимуть меншу болючість. Це зовсім не означає, що ваші тренування стали менш продуктивними. Просто ви стаєте сильнішими.

Найкраща тренувальна програма – ваша програма

Навіть із найпрекраснішою тренувальною програмою ви не отримаєте бажаного результату, якщо не будете виконувати її з повною впевненістю, ентузіазмом і, що найважливіше, систематично. Результат – лише він має значення. Якщо те, що ви робите, працює і вселяє у вас віру в успіх, дотримуйтесь обраного курсу. У міру накопичення досвіду ви зможете прогресувати, якою б не була ваша «оптимальна» тренувальна програма.

Пам'ятайте, якщо ви прагнете успіху, важливо дотримуватися фундаментальних принципів і піднімати їх на більш високий рівень. Так, є дійсно ефективні програми для схуднення, наприклад «Та, що спалює жир», але вона працює лише при дотриманні усіх без винятку правил виконання.

Краще менше, але краще. Чесне слово!

Укорочені сесії з меншою кількістю вправ, підходів та повторень – ідеальний спосіб набрати м'язову масу за короткий термін. Дійшов я такого висновку на підставі своєї власної кар'єри. Змушуючи людину прогресувати без збільшення кількості підходів, повторень і вправ, ви дізнаєтеся, на що вона справді здатна у тренажерному залі.

Варто мені ненадовго зменшити кількість вправ і змусити себе суворо дотримуватись 4-6 повторень зі збільшенням ваги, як я отримав неймовірні результати. Такий тренінг чудовий, адже він розвиває силу духу та емоційну стійкість і одночасно сприяє м'язовому зростанню та збільшенню силових показників.

Спортивне харчування – лише частина ефективної програми

Незважаючи на рекламу всесвітнього масштабу, яка заполонила усі канали, журнали та соціальні мережи, можу вас запевнити, що харчові добавки не замінять якісні тренування, здорове харчування та ментальну концентрацію. Це просто важливе доповнення до основних додатків успіху, але вони допомагають лише тим, хто чітко позначив цілі та правильно розставив пріоритети. До того ж, використовувати спортивне харчування ще треба вміти.

Інтенсивність - ключ до м'язового зростання

Фундаментом усіх якісних тренувальних програм є їх інтенсивність, і неважливо, чи розраховані вони на довгу дистанцію або на короткий термін, спліт це або тренування на все тіло. Тренінг має бути спринтом, а чи не марафоном. І чим вища ваша швидкість у цьому спринтерському забігу, тим ефективнішим буде ваше тренування. А займаючись у марафонському стилі, ви уповільнюєте свій прогрес на довгій дистанції.

Інтенсивний тренінг змушує вас зробити крок уперед і використовувати на повну потужність свої фізичні, ментальні та емоційні здібності. Ви здивуєтеся, наскільки збільшиться ваша працездатність у тренажерному залі, коли у вас не залишиться іншого виходу. Не всі це розуміють, деяким доводиться пройти через біль, але оскільки я точно знаю, як важко досягає результат, я у своїй тренерській практиці часто використовую хворобливі прийоми. Але запевняю вас, воно того варте.

 Через недосвідченість ви думаєте, що тренуватися потрібно довго

Я переконаний, що короткі та інтенсивніші тренування – ключ до досягнення фантастичних результатів у короткий термін. Не думаю, що будь-яке тренування має тривати більше години. 45 хвилин максимум, плюс розминка та заминка, не більше. Багато людей думають, що це завдяки своєму майже 30-річному стажу я можу вимагати результату від коротких тренувань, але вони бачать картину під неправильним кутом.

Це не мій досвід дозволяє мені проводити в залі менше часу, не втрачаючи при цьому ефективності. Це ваша недосвідченість змушує вас думати, що ви повинні прописатись у тренажерному залі. І винен у всьому брак впевненості у своїх силах та ефективності їх застосування. Дуже важливо змусити себе бути таким самим продуктивним, але за менший час. І тоді, досягнувши належного ступеня інтенсивності, ви почнете отримувати результат від коротких тренувань. Чому тренування має бути інтенсивним та коротким, я розповів у ще одній своїй статті, вона так і називається: Скільки Має Тривати Тренування | Магія 45 Хвилин

Післямова

І на останок, мозок - найважливіший м'яз з усіх, з нього і починайте тренування. Правильний настрій – невід'ємний елемент ефективного тренінгу. Якщо ти у залі теревениш з дівчатами та б’єш байдики, з тим самим успіхом можеш вирушати додому. Максимальна зібраність та концентрація на правильній техніці виконання вправ здатні підвищити віддачу від тренування у багато разів. Подобається це нам або ні, але у плані набору маси тіла ментал рулить.

Станіслав Михайловський, персональний тренер, мій канал у telegram

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma