Enigma Enigma

vadim galen

2019-10-22 16:18:21 eye-2 3024   — comment 0

95 - КваКтал

Історія "95-КваКталу" бере витоки з команди для мокшанського КВН, вже тоді ЗЕбілятко стелилось перед "культурними" "паребриками", намагаючись їх розмішити, звичайно за рахунок приниження "хахлов", морально для Вови це не важко, сам-то він не "хахол". Думаю, хлопчик Вова був не проти оселитись у Москві, де він до речі прикупив собі квартиру, АЛЕ, у Москві таких "Вов", як собак не різаних, на будь який смак та колір, С(м)ердючка не дасть збрехати. Прикметно, що "95-КваКтал" ЧОТИРИ РАЗИ намагались приліпити на ТВ Кацапстану (у 2006 році на каналі "ТВЦ", у 2010 році на "СТС", в 2011 році на "РЕН ТВ", та у 2012 на телеканалі "Россия 1"), АЛЕ, "что-то пошло не так". Конкуренція люта, це не тихий Київ та Україна, де ти ЄДИНИЙ обсирач та принижувач українців, де ти "авторитет" серед усіх прошарків малороських рагулів.

  У 2005 році, одразу після обрання Ющенка президентом України, на екранах країни з'являється "95-КваКтал" і не де небудь, а на самому смердючому, антимайданівському та антиукраїнському "Інтері" ! Це був сигнал для ватної публіки, "ребята, это наши". Ще ніколи українська влада так не принижувалась з екранів ТВ і принижував ЗЕбіл не стільки владу, як те що ця влада УКРАЇНСЬКА, це постійно підкреслювалось.  На антиукраїнській ненависті будувалась вся кар'єра ЗЕбіла та "95-КваКталу". Те що ЗеКо манда видавала на гору всіі побрехеньки підоРАШІ: про крадений Україною газ; про виключно українських повій не лише у Москві, а і по всьому Кацапстану; про "хахлов и сало";.про українську обмеженість та недолугість і т.д., усі ці наративи свідчать про те, що якщо тексти не писались у Кремлі, то вже точно відправлялись туди на редагування.

  Завдання "95-КваКталу" полягало в знищенні морального авторитету ПРОУКРАЇНСЬКОЇ влади, саме проукраїнської, на промосковську владу ЗеКо манда завжди гавкала у пів сили, точніше навіть не гавкала, а скавчала і мотиляла хвостом. Можете для прикладу порівняти виступи проти Порошенко та Ющенко і проти ЯнукОвоча, лють та ненависть у першому варіанті, та дружні кпини у другому. Про те, що на самого преЗЕбіла "гостра політична сатира" "95-КваКтала" не поширюється, немає чого і нагадувати.

  Фінансування ЗеКо манди йшло бурхливим потоком, кілька кіностудій на Московії та держфінансування Кремлем, це лише видима частка всього. Зрозуміло, що такі шалені гроші виділялись не за гарні оченята "бубочки", а за розповсюдження ворожої пропаганди у завуальованій формі, у формі "борців" з "баригами" та корупцією, у формі сміливих та непідкупних "ребят". Парадокс, найпродажніші з найпродажніших, серед їх прихильників мали (і мають) репутацію НЕПІДКУПНИХ ! Дригання ногами на сцені лише частина "роботи", далі пішли кремлівські багатосерійні агітки типу "Сватів", українцям вдовблювали (і вдовблюють) у голови хуторянство та образ "хахла", який з усієї української мови знає лише суржикове "шо". 

  Пам'ятаю довелось у 2011 році їхати донецьким автобусом, в якому показували по телевізору "Сватів", такого дикого ржачу та радісних істерик я ніде і ніколи більше не зустрічав, стосовно цього шлаку, хоча по всій Україні вистачає любителів цього "шедевру". Видно було, що "Свати" зайшли саме асимільованим українцям, АЛЕ, завдання "Сватів" полягає в тому, щоб ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ асимільованих, саме "Свати" поповнювали лави фанатів "Узкаго Мира" (кем ты хочеш быть, тупым хахлом или продвинутым русским ?) ! Тут подвійне дно, з одного боку це вигідно Кремлю, а з іншого ЗеКо манді, бо якщо асимільовані українці зникнуть, кому тоді впали їх лайносеріали та "95-КваКтал" ?

  Результати засирання мізків українцям "мальчиком Вовой" (точніше обома Вовами), переплюнули всі сміливі фантазі Кремля, від Донбасу до Карпат з'явилась нова формація, етнос 73%, раса "ЗЕбілів", яким похер Мова, Армія та Віра, яким важливо "пожрать , поржать и посрать". Тому на цьому грандіозному фоні деградації, жарти про палаючу хату Гонтарєвої, виглядають як невинний жарт у дитячому садку. 

  Хтось може сказати, але ж після "эбонитовых палочек" "95 - КваКтал" став ледве не патріотичним колективом ! Є таке, не заперечую, АЛЕ, коли вчорашні господарі життя в паніці і з криками проламуються в аеропортах на літак до Москви, коли "Батя" городами і прикинувшись "ветошью", емігрує до Ростова, коли вулицями Києва ходять патрулі "недобитих" ебонітовими паличками майданівців, коли "разводитель котят" виходить у вікно з сімнадцятого поверху в одних капцях, навіть в самих "сміливих" можуть затремтіти піджилки і вони з переляку стануть справжніми "бандеровцами", це раз. А два, після переляку приходить усвідомлення, що "робота" для дяді ПУ продовжується, просто трошки зі зміненими декораціями...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma