Enigma Enigma

Gradov

2022-01-09 16:24:40 eye-2 4512   — comment 2

А де було оте "славне" СБУ у Криму напередодні рехверендуму?

Цікаво. А хто такий отой
Дмитро Снєгирьов співголова ГІ "Права Справа", що за видатний діяч? Так рекламувати СБУ і Зеленського....
Днями СБУ повідомила, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершили розслідування щодо очільників окупаційної адміністрації РФ в українській АР Крим.
Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершили розслідування щодо очільників окупаційної адміністрації РФ в українській АР Крим.
Утім, на моє переконання, увага слідчих СБУ має бути прикута не лише до злочинної діяльності колаборантів і зрадників.Слідчим СБУ необхідно звернути увагу на злочинну бездіяльность представників вищого військово-політичного керівництва України, які фактично створили умови для анексії РФ українського Криму.
Якби 2014 року у Крим не пустили «зелених чоловічків», Росія не вдерлася б на територію Донбасу, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Axios on HBO.

«Якби я тоді був президентом, ми б там усі вмерли у Криму, але ми б туди «зелених чоловічків» не пустили. А якби не пустили туди «зелених чоловічків», то Росія не допомагала б сепаратистам і не була б на сході України», – сказав Зеленський.
 А де був отой скоморох у 2014, коли майже поруч викрали Володимира Рибака? Як йому з своїми холопами 95 закутку- дуже весело було розважати вояків. Знав, що їх пальцем не торкнуться, бо вказівочки були- повій не чіпати... А де було оте "славне" СБУ у Криму напередодні рехверендуму? Чому на корені не не задушили? Може самі і допомогли? І по тому сценарію відбулось і на Сході. Що то за контора, котра не може себе захистити, як у Луганську. Нахрен така здалась?  Чи верховний сбушник на той час Наливайченко надав наказ. Здати не тільки приміщення а і зброю? І що воно за контора, де отой відділ був контррозвідка, котра виховала Пасечника? Чому у Щасті батальон "Айдар" затримує сепарюгу мера Луганська- Кравченко, передає СБУшникам, а ті його спокійно відпустили. Чому відпустили Єфремова? Дуже багато питань. Не військові винні, що залишили Крим і сьогодні війна на Сході. Яке цікаво. Переворот готував Ахметов, а активи заарештовані Порошенко? Я не прихильник Порошенко. На його місці могли і іншого обрати. І як би події були так само...і той би потрапив під жернова нібито правосуддя. Як чув колись від дідуся- Була б людина- Стаття завжди знайдеться! Зеля, чому не пішов у ДоброБати? На сцені дурку валяти краще і безпечніше. Добрий повій кремлівський вийшов. Залишилось вже небагато часу. Аналізуючи події. ВСУ обстриляли... Таке підтвердять ОБSS...Що їм накажуть то і підтвердять, бо за це гроші отримують і не погані. І жодну падлюку там корона не звалить. Во живучі потвори. Військовим шляхом линиридинири не повернути вже- буде другий Казахстан в Україні. Дипломатією теж. Тільки відмова від двох областей ( поки двох). І до цього все йде. І не потрібно сміятись з отих заяв. Що то все дурня.  Такі заяви просто так не лунають ( скрини нижче ) Сьогодні, нібито президент України нагадує хана кремлівського. Коли сталась трагедія з субмариною КУРСК, путя у Криму перебував. І що? Та нічого. Потонула та і потонула- біс з нею! Так і зелі- до дупи все. Різні керівники бувають. А коли стався землетрус у Спикаке, Горбачев міттєво припинив своє перебування у США і повернувся.
І як завжди трохи інфи про життя у вільній ( головне без Біндер лугандонії )...
 
 

...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma