Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-10-20 08:57:17 eye-2 473   — comment 1

А ми дивились, і мовчали, і мовчки чухали лоби ...

 

Во дні фельдфебеля-царя
Капрал Гаврилович Безрукий
Та унтер п’яний Долгорукий
Украйну правили. (Тарас Шевченко)
http://litopys.org.ua/shevchenko/shev2110.htm

Lesya Porutska-Sakovych 

Проголосували "за Зеленського!!", а тепер - на трасу... :)
Замість $ 4 тис. зарплати - 4 місяці заборгованости: вчителі Житомирщини перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин".

За рекламу президента платять громадяни України зі своєї кишені - мрія коміка. До Державного управління справами надійшли документи на оплату послуг ресторанного обслуговування заходу за участю Президента України і представників ЗМІ на базі Kyiv Food Market (Київ, вул. Московська, 8) на суму 174,396 тис. гривень.

ХРОНІКА ОДНОГО ПРЕЗИДЕНТА...
17.10.2019 р.

"Повну владу в країні віддано в руки купки кловнів"… і шулерів.

Вову знайдено. На зустрічі з "діячами культури". У стані "може, повіситися?" Руки між ногами означають невпевненість і зусилля зосередитися.
З коментарів:
- У стані ломки...
- Хто б йому підказав як.
- Але ж Петро по-батьківськи казав: "Вово, не лізь, нащо воно тобі треба!"

Вово, склади повноваження по-доброму. Це не боляче. Боляче буде, коли розлючений натовп рватиме тебе на кавалки.

Вово, ми тебе повідомляємо, що якщо ти думав завдяки підписанню "формули" домогтися (навіщо?) якихось посиденьок у Нормандії, то й тут тебе кинули.
Лох - це доля. Тепер від тебе вимагатимуть закону згідно з "формулою", а потім, у міру фантазії, ще щось придумають.

Ігнорування командуванням ЗСУ даних (наших і не тільки) щодо розгортання артилерійських підрозділів РФ дорого обійшлося вчора українським підрозділам. 6 поранених (4 важко), 1 убитий.

Заступник начальника Генштабу Таран намагався пояснити, що можна "розвести війська і не залишати позицій". Це, очевидно, як не фіксувати обстрілів і списувати втрати під грифом "бойові травми".

Агов! Верховний! Партнери по переговорах луплять з мінометів та артилерії по житлових кварталах Водяного. Приїжджай. Покажи їм папірця, подписаного п'яним Кучмою.
І ось цю тварюку привези, яка з трибуни кричала, що не треба називати Росію аґресором, бо вона "образиться".
Яременко Богдан його звуть. https://twitter.com/tZEinform/status/1185552882868858881

Милованов у США, виступаючи у Фонді Карнеґі, відчайдушно намагався переконати американців у тому, що українці підтримують рішення про продаж землі. Але переконав тільки в тому, що українська влада, проводячи соціологічні опитування, застосовує маніпулятивні технології.

Короткий аналіз бюджету за підсумками 9 місяців: жодного показника дохідної частини бюджету не виконано. Розширений аналіз буде згодом.

Маркарова обіцяє, що ЕС виділить транш Україні наступного року. Ми так розуміємо, що усвідомлення того, що МВФ - усьо, вже відвідало мізки правлячого цирку?
А що хоче ЕС за жалюгідні 108 млн. евро? Парад ДНР/ЛНР у Києві?

Разумков телефонував Гончарукові і просив відкликати законопроєкт щодо землі (кабмінівський). І Великий Самокат - відмовився!
У Кабміні - Богдан. Чекаємо виносу тіла...
Та що ж це діється у світі? Чи ми щось пропустили? Вночі був переворот?
Гончарук Богданові: "Вийди геть з мого кабінету!"
І Богдан пішов...
Гончарук у наших очах піднявся пунктів на п'ять.
Чи ми чогось не знаємо?

А ми були думали...
Після прийняття програми уряду, Гончарука і Ко. протягом РОКУ не можна звільняти! Тож, Богдане, приходь за рік! Альошо, клич Зеленського до ноги!

Аґент Сенцов роз'яснив, що з "братами-росіянами" він поспішив...
Раніше повідомлялося, що аґент Сенцов до виконання завдання приступив, заявивши таке: "Росіяни й українці, по суті, є братами з невеликими відмінностями".

Заступник міністра енергетики Ковалевський (людина Зеленського) вчора три рази телефонував Курченкові.
СБУ, не спи! Замерзнеш.

На "Об'єкті" багато машин. Очевидно нарада.

Україна розробила і ввела в експлуатацію космічний радар або РЛС "Збруч" із дальністю виявлення до 700 км і можливістю вертикального огляду.
Під час випробуванні РЛС "Збруч" були присутні представники МО США. В якості навчальних цілей використовувалися американські супутники на висотах від 60 до 700 км. РЛС "Збруч" створено виключно із використанням українських комплектуючих. Роботи зі створення розпочато у 2016 році.
Усім, хто цікавиться РЛС "Збруч". Ми хочемо зібрати всю інформацію й дамо її обов'язково. Ми чекаємо із США їхньої думки. "Зовнішники" обіцяють дізнатися реакцію Росії. Треба зачекати. Нам самим цікаво. :)

Загальний стан нервозности підвів Коломойського. Вирішивши відпочити на матчі улюбленої баскетбольної команди, він вплутався у не дуже приємний обмін думками про якість суддівства, на межі загроз конкретним персонажам. Трохи охолонувши, виклав у своїх ЗМІ (на “Цензорі”) скани листування.
Бродський (керівник баскетбольної асоціяції України) - Коломойському: "Ти тон зменш! Я ані тебе, ані Зеленського не боюся!"
Ой... і як же це? :)

Держдеп США завершив трирічне внутрішнє розслідування щодо листування колишнього держсекретаря Гілларі Клінтон.
У перебігу розслідування вивчено 33.000 листів. Не знайдено "переконливих доказів систематичних, свідомих порушень правил поводження із секретною інформацією."

Росіяни хочуть на ядерному могильнику побудувати завод з виготовлення нітроцелюлози... (це не жарт). У добру путь, путіноїди! Сірники вам у руки. Від нас, слава Богу, далеко.
З листів:
Не брешіть про могильник. Не треба виставляти росіян ідіотами.
Відповідь:
Ми ніколи не брешемо. Щодо ідіотів - наша допомога не потрібна, росіяни самі дають собі раду. Об'єкт розташований біля міста Лєрмонтова, де за радянських часів добували й переробляли уран-238 для військових потреб. На ядерному могильнику накопичено 19 мільйонів тонн радіоактивних відходів.

Я всіх вітаю. В нашого прем'єра - фальшивий диплом. Автор відкриття - Богдан.
Уважно стежитимемо за розвитком сюжету. :)

Джерела:
https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html
https://twitter.com/tZEinform…

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma