Enigma Enigma

Олена Добровольська

2019-11-07 12:15:05 eye-2 3199   — comment 0

А взагалі, це ще не найгірше, що міг зробити Ляшко з Герусом. Можна сказати, пощастило.

Так, ну шо тут, порвали баян Герусу. Ну тобто тєльняшку. Ляшко звісно ще та креатура, але однозначно він виступає краще за квартал 95. Там є експресія, пристрасть, а головне - хоч хтось сказав цьому вгодованому муділє що воно муділа, хоч це і хрестоматійний доказ теореми Ескобара.

Бо всі ж пам'ятають, так? Що Герус підсаджує на російську енергетичну голку Україну. Буквально вчора я писала про збільшення імпорту електроенергії з Росії. Під це навіть внесли зміни в законодавстві. Сам Герус казав лише про постачання з Білорусі, але за фактом вийшло інакше - з початку жовтня було відкрито російський імпорт і постачальником є компанія бєні "Юнайтед Енерджі".
Тобто рашці видали в руки додатковий важель для шантажу.
Постачання електроенергії з РФ збільшились у 4 рази порівняно з жовтнем.
Згідно нових даних, добовий імпорт з РФ та Білорусі дорівнює 23,5 млн кВт/год.
Нагадаю, що експортером електроенергії є єдина державна російська монополія "Інтер РАО", керована Сєчіним, чиє прізвище знаходиться в санкційних списках (хоча такими темпами імовірно його вилучать з тих списків, молитвами нових облич).

Але Герус вже отряхнувся, зробив фоточку і повідомив у фб, що то просто врагі незадоволені тим як харашо він підготував Україну до зими. Чогось раніше ми без Геруса і без його змін в законах не мерзли.

А взагалі, це ще не найгірше, що міг зробити Ляшко з Герусом. Можна сказати, пощастило. Ну поки що.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma