Enigma Enigma

NIK

2021-09-16 12:38:42 eye-2 3492   — comment 0

Агресія РФ: місцеві вибори в жовтні на Донеччині й Луганщині неможливі

У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України на окремих територіях Луганської та Донецької областей неможливо провести місцеві вибори 31 жовтня 2021 року.

“17 серпня 2021 року Центральна виборча комісія звернулася до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій за висновками щодо можливості організації підготовки та проведення 31 жовтня 2021 року перших місцевих виборів в окремих територіальних громадах цих регіонів”.

У відповідь на звернення Комісії від Донецької та Луганської ОДА-ВЦА надійшли листи з висновками, у яких йдеться про неможливість провести перші місцеві вибори на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

У свої відповідях Комісія повідомляє, що попри досягнення домовленостей щодо безумовного дотримання режиму всеосяжного та повного припинення вогню, на цей час фіксуються обстріли незаконними збройними формуваннями по всій лінії розмежування, а також провокації, що не може гарантувати 100-відсоткову безпеку для жителів під час проведення виборів.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала важке озброєння, розміщене з порушенням ліній відведення, передбачених Мінськими домовленостями, яке дозволяє легко уражати цілі на відстані 15-20 км від лінії зіткнення.

Враховуючи висновки Командування Операції Об'єднаних Сил, ГУ Служби безпеки України та Національної поліції в Донецькій та Луганській областях, за результатами робочої наради усіх відповідних відомств з питання проведення місцевих виборів, у зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, Донецька та Луганська ОДА-ВЦА встановили неможливість забезпечити належну безпеку громадян та уникнути терористичної загрози під час організації та проведення перших місцевих виборів 31 жовтня 2021 року на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

До переліку окремих територій належать 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського і Покровського районів Донецької області та 8 – Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma