Enigma Enigma

Ярослав Цвиркун

2020-06-05 07:18:24 eye-2 2505   — comment 23

Американська мрія, кажете? Більше схоже на апокаліпсис.

США завжди були для усього світу прикладом толерантності й захисту прав та свобод людей. Багато років поспіль ця країна була для багатьох людей прикладом чогось недосяжного. Прикладом кращого життя. Це країна, де мрії збуваються. Не дарма ж придумали фразу "Американська мрія".

Проте, що ми бачимо зараз? Вони вигадали якесь несправедливе відношення до темношкірих. Змушують ставати на коліна та вибачатися перед темношкірими. Що за маячня? Ви бачили, що відбувається у всьому світі? В США жінку з роботи вигнали через те, що вона зробила наклеп на темношкіру людину (який начеб-то напав на жінку з собакою в парку). Якщо хтось скаже слово "нігер" на темношкірого в США, то його відразу штрафують, або ж садять до в'язниці. Проте в інших країнах ніхто на це не дивиться. В багатьох країнах процвітає расизм повним ходом.

І що ми бачимо зараз? Під виглядом боротьби за рівні права, десятки тисяч американців займаються мародерством. Розбивають вітрини магазинів. Грабують. Знищують все на своєму шляху. Руйнують те, що увесь світ вважає "Американською мрією".

Величезна кількість людей у всьому світі голодують через коронавірус, а в США одна з найвищих підтримок громадян (у фінансовому плані). Не дивлячись на те, що багато з них втратили роботу.

Проте найцікавіше те, що одна із найсильніших влад у світі показує свою неспроможність взяти ситуацію під контроль. Якщо в Китаї під час карантину дрони літали по вулицях та розпізнавали порушників карантину навіть у масках, то в США йдуть пограбування повним ходом, а влада тихо "курить у стороні". Увесь світ дивиться прямі трансляції й дивується, чому влада не в змозі все контролювати. Мабуть, комусь дійсно вигідно "розгойдувати човен".

Сподіваюся, що це не призведе до громадянської війни. Адже вплив буде дуже сильний на увесь світ.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma