Enigma Enigma

Ева Браун

2019-10-28 07:25:44 eye-2 2588   — comment 0

Американські катера «Island» прибули до Одеси для зміцнення берегової оборони ВМС України

До порту Одеси прибув вантажний корабель Ocean Freedom з двома патрульними катерами острівного класу для ВМС України, повідомила прес-служба Військово-морських сил Збройних Сил України на своїй сторінці у facebook .

Міністр оборони України Андрій Загороднюк зазначив, що два човни з підготовленими українськими екіпажами збільшать можливості ВМС України та забезпечать безпеку акваторії Чорного та Азовського морів. Після завершення серії успішних випробувань та подолання тисячі миль американські катери прибули до Одеського морського торгового порту.

Патрульні катери острівного класу - це швидкісні кораблі, які були побудовані в кінці 80-х - початку 90-х років для берегової охорони США. Вони можуть розганятися до 54,6 км/год. Штат складається з 18 моряків, у тому числі 3 офіцерів. Катери оснащені автоматичною артилерійською установкою калібру 25 мм та двома кулеметами 12,7 мм. Човни також обладнані радіолокаційною станцією, яка здатна виявляти противника на відстані понад 15 км.

 

Нещодавнo закінчили 10-тижневу підготовку в США 32 українські моряки, які зможуть в подальшому приступити до служби на катерах «Island». Під час тренувань екіпажі ретельно вивчали тактико-технічні характеристики та експлуатаційну документацію катерів. Після усіх завершальних робіт з перебудови, катери класу «Island» розпочнуть бойове чергування із забезпечення морської безпеки у водах Чорного та Азовського морів під командуванням українських екіпажів.

Значна частина тренінгу була присвячена прийняттю стандартів та документації НАТО, однак більша увага приділялась виконанню бойових завдань командирів під час чергування або під час нападу противника.

Крок за кроком Україна повертає могутність військового флоту, морської авіації та берегової оборони. Підтримка Сполучених Штатів є важливою для України, адже це не тільки зміцнення нашої обороноздатності, а й сигнал для РФ, що Україна не одна в гібридній війні з агресором. Постійна робота наших військових моряків та іншого персоналу флоту приводить до збільшення кількості та якості їх бойових навичок. Це стане однією з причин того, що усі намагання ворога здійснити будь-які агресивні дії проти нашої країни – обернуться його поразкою.

Ми зможемо повернути собі контроль над усією нашою морською акваторією, яка була у нас підло відібрана. Прапор України та ВМС України знов буде розвиватися над нашими портами в Криму. Сподіваємось, що нова влада розвиватиме наші успіхи у залученні іноземної військової підтримки для зміцнення обороноздатності України.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma