Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-31 06:10:26 eye-2 86   — comment 0

анал не пропонувати

Трохи гумору. З підтекстом. Якось я писав що ,на карті, ЛДНР виглядає як задниця України. А Крим як - задні лапи.

Глянувши на цей малюнок що висить в моєму дописі ,ніяк не можу відчепитися від думки про анал Слуги народу,що шириться інтернетом. Як епіграф.

Тому виник цей допис. Як спіч. Блискавка думки.

Ось дивіться що виходить. З аналом. На карті що внизу , лінія розмежування ,виглядає як пряма кишка ,в розрізі.

Ось яскравий приклад.

Таки так. В блатному світі все дуже складно. Тих кого опустили(тобто) фізично змусили до статевого акту в задній прохід, вони( уголовники) принизливо називають півнями тощо. Знущаються та вважають себе крутими хлопцями.

В кібернетиці та ботаніці це виглядає дещо інакше. Це виглядає як вимушені дії, людини (чи тварини) що змушена ,роками, бути відірваною від жінки, в якої ,на всю потужність , працює програма продовження роду.

А саме. Програма продовження роду,запрограмована таким чином щоб , за виконану роботу, робот істоти , отримав винагороду у вигляді (що там за речовина не пам'ятаю) кайфу, дуже схожому за дією з героїном.

Тобто - статевий акт ,на самому ділі це величезний комплекс різних дій та рухів. Які вмонтовані сенсорно та хімічно, навіть в Космос.

Так ось. Хто трохи хоч пожив статевим життям, стає наркоманом. Тобто в нього ломка,якщо не прийняти дозу. Тобто -не трахнутися.

Йому сняться сни тощо. Нічні полюсії,як в школяра. Але жінки нема. Тому - або дрочити або трахати сусіда. По нарах.

І дивіться що виходить. Хитрий розум людини, перевертає все з ніг на голову. Він робить зі шляхетної справи - кохання - акт агресії, щоб не виглядати слабаком та не дрочити. 

А нову свою жінку він зневажливо називає - півнем. Беручи її силою.

В психіатрії ци зветься - перверзія свідомості. Підміна понятть.

Тобто - програму продовження роду,зупинити можна або силою волі, терпінням, тобто будучи сильним пацаном, або самодрочкою, або педерастією.

Зовсім інакше виглядає збочення , на волі,коли до такої перверзії схиляються не в наслідок насилля а -навпаки , добровільно. З обох боків.

Чому так виходить.

Справа в тім що наш задній прохід, як і уретра, мають сенсори зворотнього зв'язку, які пов'язані з системою випорожнення. 

А за кожну дію, ми тримуємо бонус. Тобто система зворотнього зв'язку, щоб випорожнити нашого робота, діє через хімічні сполуки для задоволення. Дуже складна система.

Тому при випорожненні,ми отримуємо щось на кшталт оргазму. Як пряник. До того ж , при статевому акті , в нас впорскується - "вимикач" типу наркотика,щоб вимикати інші системи,які можуть нам помішати запліднитися.

Це і - розум,совість, стид, глузд тощо. Всі пам'ятають себе в мододості чи того пана - Слуги зі спермотоксікозом, коли ми втрачаємо розум,щоб запліднити чи запліднитися.

Так ,поступово, перверзія свідомості входить в наш побут у вигляді латентної( психічної) та явної підарастії а люди які цим займаються зовуться геями,що теж є збоченням та вадою,бо не природнє, а не нормою як зараз модньо говорити ,на Заході. Це як штурхати у воздухан - вихлопною трубою. Автомобіль не поїде. Але дехто вважає таких людей нормальними.

Інша справа- емоційні збудники. Цієї теми я торкатись поки не буду бо складна. Це про те - чому нас "заводить" адьюльтер чи його імітація більше ніж сталі стосунки ,та чому збочення "заводять" та збуджують.

Та повернемось до нашіх баранів, тобто до росії-України. Я писав колись що росія нас вкусила за задницю, та відтяла нам ноги(Крим). Тепер я бачучи цей малюнок - нафантазував інше.

Росія робить нам анал. Який ми не замовляли. Бо вона є збоченою. Хоча сама цього невизнає ,вважаючи себе,крутим хлопом, але на самому ділі вона нас осеменяє неприроднім шляхом,через задній прохід. (дивись малюнок).

Іншими словами - росія то насильник а Україна - терпіла,кажучи уголовною мовою-пасанів. 

Тепер про Зе. Терпіти -широко роззявивши свій зад, то таке. Або коли безвихідь або коли дурень. Або - сам збочився.

Тому моя думка така. Можна й трахнутись в зад. Як припре. Обом. Щоб дах не з'їхав. 

Можна піддатися щоб потім полоснуть по члену. Насильнику. Тобто - захопити зненацька тих хто в вас вліз. Та на це треба мати яйця. Міцні.

А можна просто - натягти на задницю бронежилет. Тобто - будувати огорожу. Не очікуючи щоб тебе витрахали в неприродній спосіб ті в кого спермотоксікоз "руского міра".

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma