Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-05 05:00:48 eye-2 1649   — comment 33

Аналіз передачі Шустера.

Цікавий був етер. Ось адреса ютуба. Був Порох. Я так розумію - Савік заїхав в Україну ,не без прохання Пороха бо Ахметов його товариш по нещастю. 

Тому етер відбувся блискуче,Пороха всі підтримували дружньо ,як останню надію,на крайній випадок. Таке враження. 

Трохи всі потикали в нього палицею але не жорстко. Дмитро Ілліч Гордон напомнив "Липецьку фабрику" а Білецький сказав що Мінськ був недолугий тому краще відмовитись. 

Але відзначився Кравчук. Старий лис зна що каже. Це був влучний постріл.

Але все спочатку. 

Виступ Пороха був як ковток свіжого повітря. Відразу виникло таке відчуття ,коли ти на охоті а десь в лісі щось сильно затріщало. По ходу анекдот. В тему. 

Взяв мужик на охоту свого песа - Сірка. А всі знали що в лісі завівся медвідь - шатун. Ну - типу - грізлі.

Мужик іде,з рушницею(як потім розповідав) ,весь напружений та з рушницею - наперевіс, очко грає неначе сурма, а Сірко,тим часом,кудись зник в хащі. 

І тут,раптом, щось як затріщить у лісі! І на галявину вилітає переляканий Сірко,та летить у бік мужика.

Вуха зіщулив,язика вивалив,летить щодуху...!

(зі слів мужика) 

."..бачу що Сірко,чую що Сірко... а срати не перестаю...."

-----------

Так ось. На виступі Порошенка,було таке відчуття,що в тебе на охоті ,десь за спиною, рушниця калібром так сантиметрів десять ,в діаметрі, тобто гранатомет. Таке відчуття.

Ось - наломає Зеля дрів, прийде Порох, збере свою стару гвардію, Муженка,Пастора тощо , і всі з подегшенням зітхнуть.

Це витало у повітрі.

Дмитро Ілліч,відзначився тим що розповів - вірніше запропонував мою тезу про - відсікання гангренозної кінцівки геть. Жаль трохи невпевнено,без плану дій. Але зробив. 

Та ще краще зробив Кравчук. Він ,слово в слово, повторив мої слова про Захід. І не тільки він. Про те що Захід лінується напружуватись. Це і Трамп казав. Якби ЕС трохи більше робили то і США б підсуєтились на нашу користь.

А Кравчук сказав таке. (на відео в кінці) . Україна знищила 176 ядерних шахт. Кожна по мільярду доларів(на той час). Віддала боєголівки. Десь півтори тисячі. Віддала ядерні зуби. 

Тільки за це,Захід, разом з росією(я) повинні зробити фонд безпеки України , на сотні мільярдів доларів. Нехай до нього не буде доступу нашіх олігархів,нехай буде резерв. Але нічого не робиться.

Додам від себе. Кивати ,Заходу, на те що народ дурний та обирає собі олігархів,які крадуть , та не надавати нам з-за цього допомогу,коли нас ЗМУСИЛИ відмовитися від стратегічної зброї то - шахрайство. 

Бо,Захід, міг би прикрутити олігархам хвоста та не давати розкрадати кроаїну. Тоді і нарікань не було б на те що в нас крадуть гроші допомоги та МВФу. Нас поставили на розтяжку. І самі розтягують -разом з олігархами. В "надії" що народ порозумнішає і обере собі когось не корумпованого. Обрав вже. Маріонетку Заходу та Сходу. Не порозумнішав. 

І не порозумнішає. Бо це не природньо. Бо олігархи роблять все щоб народ голосував саме так як потрібно - їм. 

Замкнуте коло. І розірвати його можуть тільки на Заході. Не погрозами чи тиском на нас та створенням купи ДБР а самотужки взяти та прикрити цю кормушку.

Собака не може сама в себе витравити бліх. Вона тільки їх кусає. 

Ну і по Штанмахеру. Що б росія не робила - буде Придністров'я. Тому - Бойко тут лукавить кажучи що треба йти на компроміс. Лукавить і Кравчук,що каже що треба дати Зелі шанс але...

Поки всі інші не зрозуміють що нам світить придністровізація ,в самому хужому вигляді, Зеля не перестати використовувати свій шанс. А потім все буде як сказав я та Дмитро Ілліч. Високий забор.

Та краще дослухатися Кравчука. Я теж такої думки. Нічого просто так не буває. Прості міри не спрацюють. Забор не допоможе. Будуть пускати ракети через паркан. Як в Ізраїлі.

Допоможе одне. Створення потужного трасту з мільярдами коштів ,на переозброєння, політико-дипломатичний тиск країн - гарантів,по Будапешту, і примушення росії заткнуть самій цей отвір.

І - тільки тоді ,поступки. Ніякої придністровізації, шахер-махпер-маєра тощо. Все це відволікання уваги світу та нашіх сил.

Тому - Порох. Зеля тут нічого невдіє. І Порох невдіє сам. Всі п'ять президентів повинні цим зайнятись ,разом. Вибити з цих засранців-Заходу,нам потужний політико-фінансовий траст та коаліцію. Перевести гру ,з рівня - Україна -ДЛНР на СХІД-Захід. Вони вусі нам винні.

До тих пір- шантажувати Захід тим що розпочати -відкриті переговори,як це робить Туреччина, зі своїм ворогом-росією, на очах в Заходу. Нехай Захід сам ви рішить - потрібна йому Україна чи ні.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma