Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-09-27 08:32:09 eye-2 0   — comment 7

Андрій Богдан у розпал подій на Майдані старанно працював на вбивцю Януковича та отримав від нього нагороду (Відео)

Особисто я не розумію, які ще докази необхідні виборцям Зеленського, які в екстазі від його команди. Коли розповідаєш про люстрованого чиновника Януковича Богдана - вони роблять вигляд, що не розуміють про що мова. Коли Зеленський нахабно відповідає на петицію народу про відставку Богдана - вони роблять вигляд, що так і треба. Коли Зеленський відмазує Богдана перейменуванням АП в ОПУ - вони радісно вітають цю зухвалість. Коли виявляється, що Богдан причетний до багатомільйонних оборудок с землею - вони говорять "а що тут такого?". І ось чергові факти - Богдан активно працював на Януковича особисто допомагаючи Азарову виконувати вимоги путіна про відмову від ЄС,І навіть отримує за цю працю нагороду - і це в той момент, коли українців вбивають на Майдані.

У сюжеті "Схем" наведені факти, яки показують, що Богдан безпосередньо брав участь у делегації Азарова, що була на переговорах в Санкт-Петербург 19–20 листопада 2013 року. Уже наступного дня після повернення делегації з РФ, український уряд різко змінив геополітичний курс у бік Росії, зупинивши підготовку до підписання Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Саме це призвело до Майдану. Цікаво, що ще треба "патріотам", які голосували за зеленського та підтримують його? Дані внутрішньої системи прикордонної служби РФ свідчать про те, що Андрій Богдан перетинав кордон у ці дні у складі делегації Азарова.

За це Азаров нагородив Андрія Богдана почесною грамотою Кабінету міністрів України 23 грудня 2013 року. Богдан залишався працювати в уряді протягом усієї Революції гідності і був звільнений лише 5 березня 2014 року вже за нового прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma