Enigma Enigma

Alex Noinets

2019-09-11 09:17:45 eye-2 2464   — comment 0

Андрій Смірнов адвокат Олени Лукаш та Єфрємова

Акт1. Генпрокурор Рябошапка звільняє свого заступника Матіоса і заявляє, що не бачить необхідності в існуванні військової прокуратури.

Акт 2. Генпрокурор Рябошапка не звільняє свого заступника Кізя, тому що заявляє, що на ньому висить дуже багато справ. Хоча Кізь призначений два місяці тому.

(Можливо, дуже багато справ висить на Кізю, а на Матіосі не висить, тому що Кізь сидів з Богданом за одним столиком під час концерту Артура Пірожкова, а Матіос не сидів)

Акт 3. Генпрокурор Рябошапка призначає головним військовим прокурором Віктора Чумака, нардепа 7-8 скликань. І вже не заявляє, що не бачить необхідності в існуванні військової прокуратури.

Очевидно, вся справа в нових обличчях. Якщо військову прокуратуру очолить молода (61 рік), професійна (об'єднався з Гриценко) незаплямована співпрацею з попередньою владою (нардеп від УДАРу, нардеп від БПП) людина, то реформа їбоне, як від тротилу.

Загалом я вітаю всіх з радикальним оновленням.

Акт 4. А тим часом, поки Рябошапці Богдан підсовує в зами своїх друзів-меломанів, собі він на заміну Рябошапці обирає такі нові обличчя, про які запорожці в листі турецькому султану казали, цитую "чорт ти, висрана твоя морда". Андрій Смірнов, з Дніпра, адвокат Олени Лукаш та Єфрємова.

Про Смірнова пишуть "людина Портнова", але ЗІ СЛІВ ЇБУЧИХ АНТИКОРУПЦІОНЕРІВ МИ Ж ЗНАЄМО, ЩО ЖОДНОГО ЗВ'ЯЗКУ МІЖ БОГДАНОМ, РЯБОШАПКОЮ ТА ПОРТНОВИМ НЕМАЄ, тому, мабуть, брешуть. Людина просто чесний адвокат який має звичку системно захищати сепарів від України.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma