Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-05 07:03:36 eye-2 3776   — comment 1

Антикорупційний суд звільнив Богатирьову, що вкрала 342 млн, від запобіжного заходу

Ну що хлопчики та дівчатка. Суди Зеленського продовжують звільняти та виправдовувати спільників Януковича. Вчора тишком-нишком була звільнена від запобіжного заходу Раїса Богатирьова, що у Януковича курувала Мінздоров'я. Гігантські схеми крадіжок на мільярди гривень - це її персональна відповідальність. На сьогодні Богатирьова є у санкційних списках ЄС та США за причетність до злочинного списку Януковича. Але в Україні Зеленського - вона вільна та непідсудна людина, адже розпіарений Вищий антикорупційний суд зняв з неї останні обмеження по справі про крадіжку з бюджету 342 мільйонів гривень. І здогадайтесь з першого разу - буде поліція, СБУ, ГПУ чи ДБР Зеленського відкривати нові справи на Богатирьову?

Апеляцію захисту Богатирьової розглядала Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду. Засідання відбулося 4 червня.

Апеляцію розглядали за ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 28 серпня 2019 року. Згідно з його рішенням, до підозрюваної застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

І вчора суд Зеленського скасував цю ухвалу слідчого судді Печерського райсуду та відмовив у задоволенні клопотання про застосування до Богатирьової запобіжного заходу. У ВАКС підкреслюють, ухвалюючи таке рішення, суд апеляційної інстанції виходив з того, що Прокуратура Києва припустилася грубих порушень норм Кримінально-процесуального кодексу. Ці порушення відбулися в частині належного вручення повідомлення про підозру.

А під час судового розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу слідчий суддя не вжив заходів для усунення цих "очевидних" порушень.

Ось так - численні порушення зі сторони поліції,прокуратури та суддів у справі Шеремета стосовно Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь суди не бачать майже 180 днів,а спільницю Януковича, що крала мільярдами - звільняють від будь-якої відповідальності.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma