Enigma Enigma

Микола Мединський

2019-09-11 18:36:04 eye-2 2781   — comment 0

Апостоли Христа

Слава Ісусу Христу. Коли Христос готується до виходу на гору Оливну, він зобов'язує учнів взяти і гаманець, і торбу, а хто немає меча то продати навіть одяг і придбати меч. (Лук.22. 35-37)

Тут ми бачимо символ необхідності боронити Божу Правду всіма силами. Що відбувається і в наші дні також. Ми бачимо як іноді навіть понад людські зусилля, Українське воїнство, маючи віру у Господа, та серце переповнене любов'ю до свого народу, власними грудьми зупиняють тони смертельного металу, обороняючи нашу землю від сатанинської злоби що несе за собою знавісніла московитська орда.

Пам'ятаємо як наші волонтери ешелонами везли, та везуть і по сьогоднішній день на схід оті біблійні "гаманці" і "торби", що збирає наш народ для підтримки наших воїнів у боротьбі за Правду. що незламно стоять Воїнів що непорушно стоять захищаючи життя на Українській землі.

Але бачимо також як в певний час Христос наказує їм:- Нічого не беріть із собою в дорогу: ні палиці, ні торби, ні хліба, ні грошей, ані запасної одежини. (Луки 9. 3-5.)

Тобто кладе передними вищу мету, проповідувати Царство Боже, і тут у них вже сильніша зброя, Слово про Спасіння. Зерно котре вже засівається у людські серця, формується фудамет для гідного життя людства у Батьківщині Небесній.

Подібно і в історії боротьби нашого Українського народу, особливо в час сьогодення.

Ми бачимо як пропагандивна машина московської орди побачивши що збройним шляхом їм нас не зламати, посилює атаку на інформаційному фронті, намагаючись баламутити наш народ. І небезпека тут досить вагома, адже слово може як зцілити, так і вбити.

Результат цього бачимо в сьогоднішніх днях, коли на шостому році війни із росією, в Україні намагаються досить ефективно взяти реванш проросійські сили.

Тож зараз ми маємо обов'язок, як перед Христом так і перед своїм народом, стати апостолами Слова, Божого Слова, апостолами Українського Слова.

І пропагуючи наслідування апостолів у ревній Любові до Бога і Ближнього, формувати фундамент для гідного життя Українського народу у нашій Батьківщині земній, Українській Державі.

Тож протягом місяця серпня буручи духовні сили із читання Діянь Апостолів, також посилюймо нашу ідею, Ідею Любові до Бога і України в нашому суспільстві. Поширюймо наші читання і роздуми використовуючи всі, сьогодні доступні методи, соціальні мережі першочергово.

Тим самим, слідуючи за Христом та апостолами, формуємо дух Перемоги і Торжества Божої Правди на Українській Землі у свідомості та серці кожного українця.

СЛАВА ХРИСТУ-СЛАВА УКРАЇНІ!

Капелан Микола Мединський.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma