Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-12 14:27:47 eye-2 4679   — comment 7

Зеленьский та Аваков працює - затримані ветеран та волонтерка по обвинуваченню у вбивстві Шеремета

Щойно стало відомо про обшуки та затриманні відомого співака, ветерана та волонтера Андрія Антоненко та волонтерки Юлії Кузьменко по обвинуваченню у вбивстві Павла Шеремета.

Як ми бачимо, репресії Зеленського, який наказав силовикам будь-якою ціною залякати громадянське суспільство, вийшли на новий рівень. Не є таємницею, що співробітники Авакова багато разів намагалися пришити до справи будь-кого з тих, хто попадався під руку. Звісно, ніхто і не очікував від аваковських мусорів, що під його заступництвом спокійно перечекали усі імітації реформ поліції, і зовсім не змінилися з часів Януковича - як були непрофесіоналами, так ними і залишилися. Нагадаю, що декілька днів тому, затриманий раніше Влад Грищенко повідомив, що йому пропонували взяти на себе цю справу, в обмін на звільнення з під варти його дружини.

Для довідки, Юлія Кузьменко - завідуюча відділенням рентгеноангіографій и ендоваскулярний хірургії в ДУ Научно - практичний центр десткойдітячий кардиології и кардиохирургії МОЗУ, відомий парамедик та волонтер, з 2014 багато допомогала армії.

Андрій Антоненко - відомий співак, волонтер, ветеран та військовослужбовець, сержант Сил Спеціальних операцій, автор неофіційного гімну Сил спеціальних операцій України "Тихо прийшов, тихо пішов". 

 

Вони відомі своєю обґрунтованою критикою дій президента Зеленського та є гарною мішенню для репресій Зеленського-Авакова спрямованих на громадських активістів, волонтерів та військових. Всіх тих, хто має сміливість заявити про свою громадську та політичну позицію.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma