Enigma Enigma

Катерина Яресько

2019-10-21 17:35:45 eye-2 3304   — comment 0

"Азов"

У мене є друг, який воює з 2015 року. Спочатку його не призивали, і він, як всі ми, допомагав чим міг друзям на передку, а сам серйозно готувався - пройшов навчання з БПЛА, тактичної медицини та деякі інші курси. А потім подзвонив мені вже з зони АТО, я розхвилювалась, спитала як дружина це сприйняла. Він відповів: ну що поробиш, просто я в певний час зрозумів, що це не скінчиться поки я сам не піду і не зроблю це.

Весь час ми на зв'язку, хоч і не часто спілкуємось. Іноді йому потрібно з кимось поговорити, і він знає, що я завжди поруч. Останнім часом він знаходився під Горлівкою, спілкувалися часто, тож я маю уявлення про його ставлення до ситуації там, до своїх обов'язків, до війни, до держави. Я його дуже поважаю.

Мій друг воює в Азові.
Сьогодні я спитала в нього про той наїзд.
- я не терорист, і поруч із собою терористів я не бачив, - відповів він.

Я вважаю, що зараз всім державним, політичним, громадським силам, особливо хто має вплив на міжнародному рівні, треба захистити Азов від цього безглуздого та несправедливого наїзду. Це не тільки знецінення нашої спільної боротьби, нашої жертви, це ще й конкретні люди, які ніяк не заслужили такого ставлення. Не можна допускати, щоб такі як мій друг стали жертвами брудних політичних маніпуляцій.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma