Enigma Enigma

Gradov

2021-12-22 18:59:48 eye-2 4459   — comment 0

Бачення з правого берега Сіверського Дінця.


Трохи про політику. Про події на сьогодні з боку бачення з правого берега Сіверського Дінця.  Чергова справа на Порошенко мене не здивувала! Я не прихильник Порошенко. Тому, що справа порушена не до нього, як людини, а до як Президента. І то є велика різниця. На його місці міг бути і інший, обраний Президентом. Тож саме проти і порушено чергову заворуху. Цього слід було очікувати при постанові в дусі 95закутку, яке було здійснено по Медведчуку. Потрібно на нари Пороха і Медведчук отримує свободу. Єдине- Слава Богу, що у 2014 не обрали Зеленського. Той одразу визнав рехверендум у луганді дійсним і сьогодні вже уся Луганська обл. була Луганським районом Ростовської обл. Теж само і з Донецькою. А там вже трохи ще нижче теж провели і все. Кремляді отримали, те що їм сьогодні дуже і дуже не вистачає- транспортний коридор до Крима.
Але у кремлі не дооцінили Україну. Хто першим став на захист- Добровольчі батальйони. Коли ВСУ почали звільнювати, то де були наши генерали? Які вони стратегі виявились у війні. Отой так званий генштаб? Ніякими. Сиділи собі по кабінетах, добре ще не свої а казьонні штани протирали. А тут війна, та ще справжня. Перелякались? Попередник робив все можливо, щоб звільнити Схід від кремлівької нечесті. А зеля заробляв гроші у той час. Кроваві гроші!  На крові загиблих і поранених...Цікаво, часом не зеля запропонував зробити фотовиставку у госдумі. Та і початок чомусь з Луганська починається з автовокзалу. Зеля сміявся на Голодомором.
У луганді чули ті вибрику дурнів на сцені, тож вже молодь виховують у тому напрямку. То може від зелі презика сценарій отримали? Вже і сталіна прославляють. Портрет ще не висить у кабінеті у нього? Потрібно поспішати, бо від лугандонії вже шаленим потоком йдуть іски до міжнародного суду проти Української Агресії. За допомоги кремлядів. Зеля, та хоч поцікавився чим живе луганда? Дирляндія трохи впед йде. Донецьк і Дамаск здибались! А мешканці лугандондирляндії мають право на пільги у расєї...Дость політики. Трохи про життя у лугандонії. Цікаво, серед читачів, хтось займався сексом не звертаючи уваги на сторонніх? А якщо немає більше місця де? Кого зацікавить може подивитись скріни, і коментарі до цієї дії. Вже і міжнародний банк працює на усі 100%. І по парку не обов"язково пешики пересуватись, коли можно і на автівках. Вже і не один випадок, що не тільки з лугандонії до раши а і з расєюшки до лугандонії повертаються. З Крима, Санкт-Петербурга...Так і в Україну кожен з паспортом рф, може спокійно потрапити. А з Укрреєстрацією у луганду- не потрапиш. Навіть на поховання Батьків. Тож ніяк у голові не шурум-бурум. Хто зрандник? Зеля, чи попередник? На місці Порошенка мог бути хтось інший. Потрібно Знищити попередника будь яким шляхом...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma