Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-10-25 11:27:57 eye-2 3353   — comment 0

Бандитські 90-ті повернулись - у Харкові бандити влаштували стрілянину та вибух (Відео)

Звична картинка за 90-х років повернулася у країну з "новою" Зе-командою. Верхівка новообраного керівництва країни влаштувала глобальний дерибан, і з часом нижня ланка цього кримінального спрута починає діяти все більше нахабно. Яскравим прикладом цього є сьогоднішні події у Харкові посеред міста.

Двоє невідомих скоїли постріли зі зброї в двох чоловіків. Автомобіль, на якому зловмисники втекли, знайдений неподалік від місця злочину. Пізніше його було спалено.

За інформацією "Суспільного", один чоловік помер у кареті "Швидкої допомоги", ще один поранений, але стан його не критичний. Стрілянину відкрили близько 12:00. За словами директора Центру екстреної медичної допомоги Віктора Забашти, в результаті перестрілки загинула одна людина. 30-річний чоловік отримав вогнепальні поранення в груди і помер в машині швидкої допомоги. Ще одна людина поранена, його стан не критичний.

Пізніше біля Південного вокзалу підірвався чоловік, який, за інформацією "Депо Харків", міг брати участь в перестрілці.

За інформацією NewsRoom, невідомі стріляли в Георгія І., більш відомого під кличкою "Жора", що був правою рукою загально відомого російського терориста Жиліна з "Оплоту".

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma