Enigma Enigma

Останній Джедай

2022-05-02 17:28:25 eye-2 3489   — comment 0

Багато масла, холєра йому

 

Випадково зайшов на ютубчик і після перегляду купи відосиків від начебто наших контент мейкерів єдина аналогія, що спадає на думку – це мініатюра від апологета сучукрліта Леся Подерв’янського «Дох*я масла». Бажаючі можуть прослухати цей шедевр за цим посиланням.

Інших аналогій годі й шукати. Просто увімкніть нарізочки з «Україна 24», ТСН, свіженький канал «Україна Сила», ОМ TV та його трохи кастровану версію OM TV UA, «Самый сок», Гордон і так далі. Всіх не перелічиш і не передивишся.

Але все це нагадує той самий гидко розмальований кіоск із якого і починається саме дійство щодо здобуття того самого масла. Продавець унутрі кіоска – це московія та її метастази, що продовжують проростати в нашому інформаційному полі. І не обов’язково ці метастази повторюють кацапські меседжі. Деякі із них проростають ще з совєцького минулого та нагадують ефіри програми «Врємя» із монотонним буботінням про сіські-масіські. Як то кажуть – гєн пальцем не раздавіш, журналістика – це теж свого роду передача генної інформації.

Так от, до кіоска. Легко уявити собі хто саме із персонажів є особами чоловічої статі у блискучому пальті, цигєйковій шапці, спортивних штанцях, картузі, агресивна старушка, вихователі із дитячого садка, дебела тітка та інші. Усі вони женуться за маслом, жеруть його, пруть на собі у мішках, противно плямкають, блюють, але не спиняючись досягають мети – побільше масла. Більше, ще більше. А найголовніше, що за цим самим маслом постійно прибувають все нові й нові орди.

Самі перегляньте і переконайтеся. Мало того, що 90 відсотків контенту формується руськім язиком (бо типу ж так авдиторія ширша), так і пролізають  в телевізор відверті фрікі, що були відомі  ще якихось років сім-вісім назад у якості проросійських чи відверто дебільнуватих персонажів із неоднозначною репутацією. З дивом побачив розлогі патріотичні слово вилови від дженералів Ра****цького чи Пе*****євіча. Ці сивояйцеві доповідачі не спроміглися державну мову вивчити, але роздають поради космічного масштабу. Нагадали про себе, молодці. Масла вистачає на всіх.

Ну то якби хєрня. До цих вже звикли. Робота у них така, не мішки ж тягати.

Але і тут наші інформаційні терени можуть уїбати здоровий мозок так, що наступаєт помутнєніє рассудка. При чому, спочатку розум затьмарився у продюсерів одного каналу, потім у авдиторії. Якось попався на очі сюжетець, ви***ний за державні кошти. 27 квітня на ютуб-каналі «UATV Channel» якийсь міцний такий ведучий у білих навушниках виводить в ефір «політтехнолога та політічєского обозрєватєля максіма каца». Отакої. Звичайний катала став політтєхнологом. І поніс цей начісаний мен із очами, сповненими тисячолітньої печалі одного історичного народу, таку хуїту, що аж аж. Ще раз. За бюджетні кошти нам впарюють чувака, який страждає по життю за обманутим руськім народом та їхньою страной. Спеціально передивився останнє відео на каналі цього лібєрального засланця – так там така туга за радянським минулим. Разів п’ять він, обмовившись за Фрейдом, згадав про «нашу страну», «росія – наступник совка, яка втратила наші території», «мижєбратья» та іншу дічь. Ну і театрально розмахував руками.

Квінтесенція буде така. В даному випадку все це цілком пояснюється елементарними законами фізики. Простір не може бути порожнім. А у випадку відсутності нормального українського контенту простір заповнюється тим, що є. а є поки що якесь руське гімно.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma