Enigma Enigma

Катерина Яресько

2019-10-30 12:23:04 eye-2 3549   — comment 3

Багато такого...

В червні 2016 року хактивісти передали в InformNapalm інформацію з пошти та хмарних сховищ статусного російського пропагандиста Зеніна. Серед усього іншого там було 25 неякісних відеороликів, які йому були надіслані на пошту. Не було відомостей, що він якось їх використовував, це виглядало окремою інформацією, незрозуміло як пов'язаною з цим персонажем, тож її відділили від іншого й віддали нам для аналізу.
На роликах було зафіксовано як мінометний підрозділ незаконних збройних формувань кожен день методично здійснював обстріли. Тоді вдалось зробити геоприв'язку, вирахувати напрям та дальність стрільби, встановити час - січень 2015. Ці дані вказували, що бойовики обстрілювали Нікішино, мешканці якого в своїх бідах звинувачували нашу армію. Тобто в них це була інформаційно-військова операція, і тоді стає зрозумілим чому ролики надсилали російському пропагандисту з 1 каналу.
В результаті вийшла ця стаття.

Тоді нам вдалось встановити декого з мінометчиков-злочинців, хоч і не про всіх ми написали, продовжували шукати додаткову інформацію. Серед них був і Максим Шишов.

Пізніше я розбирала дамп пошти міністра пропаганди "днр" Нікітіної, і тут знов зустріла цього Шишова, він вже перейшов з полів на роботу в інформаційну сферу. Він колишній працівник СБУ, має математичну освіту, його пов'язують з кіберберкутом, він брав участь у тортурах військовополонених.

https://myrotvorets.center/criminal/shishov-maksim-aleksandrovich/

А сьогодні пройшла інфа, що його вбито на Донбасі.

Прочитала й згадала як ми працювали над матеріалом. Багато такого.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma