Enigma Enigma

Raul

2020-01-09 15:48:20 eye-2 2450   — comment 0

Баканов в “Куршавелі” — чергова “дута” сенсація

Те, що журналіст програми "Схеми: корупція в деталях" Михайло Ткач начебто випадково “знайшов” очільника Служби безпеки України Івана Баканова на популярному французькому гірськолижному курорті Куршавель миттєво розповсюдили певні заангажовані українські ЗМІ. “Сенсація” очікувано позиціювалася як доказ розкішного життя представників нової влади, які можуть дозволити собі відпочивати на найдорожчих курортах світу, в той час як народ животіє.

А в свідомості пересічного українця Куршавель — це місце, де відпочивають виключно мільйонери та російські олігархи. Що стосується Куршавеля — так і є - це один з найпрестижніших гірськолижних курортів світу, розташований у Французьких Альпах. Але, все криється в деталях. Фото на сторінці у Фейсбуці Ткача, на яких керівник спецслужби сидить з телефоном і гуляє з дітьми по вулицях курорту підписані наступним чином - "Глава СБУ Іван Баканов. Мерібель, Куршевель. 08.01.2020".

Тобто, допитливий розслідувач Ткач, сам визнає, що помітив Голову спецслужби не зовсім на відомому французькому гірськолижному курорті Куршевель. Адже, Мерібель хоч і дійсно поруч із Куршавелем, але курорт зовсім іншого класу.

Вся інфраструктура Мерібеля, більшість готелів орієнтуються не на олігархів, а в основному на середній клас. Наприклад, ціни у готелі, де зупинився Баканов - 440 євро на 2 осіб на 5 днів. Тобто по 44 євро на добу. Скромні 3 зірочки в більшості європейських столиць коштують десь в межах 75 євро в середньому. Аренда комплекту лижного спорядження теж доступна більшості українців середнього достатку - 120-130 євро. Харчуватися можна з місцевого супермаркету. Літр молока коштує 1,5 євро, 10 яєць - 5,6 євро, 0,5 кг рису - 2 євро. Якщо готувати в апартаментах - вечеря на 4-5 осіб коштуватиме по 10 євро на особу з вином за 5-6 євро. Ітого тижневе перебування однієї особи у Мерібелі - то максимум 1000 євро на особу. Якщо Баканов приїхав з родиною - треба помножити на кількість членів родини мінус знижки для дітей. Дивимося в декларацію, порівнюємо з офіційними доходами, робимо висновки. При оприлюдненій заробітній платні Баканова в 57 тис.грн., он цілком може раз у рік дозволити собі недільний бюджетний сімейний відпочинок за кордоном.

А інформаційний “вкид” Ткача - свідома маніпуляція і прагнення хайпанути на “дутій” сенсації.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma