Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-18 17:59:50 eye-2 4756   — comment 2

Барига квитками Кварталу Юзік нарешті втілив свою мрію - тепер він "рєшає" кого саджати (Аудіо)

Сьогодні колишній член фракції "Слуга народа" народний депутат Антон Поляков оприлюднив аудіозапис, на якому Юрій Корявченко "Юзік" та інші "слуги народу" у Кривому Розі віддавали накази  очільнику місцевої поліції кого треба "закривати".

“Ну що друзі, ось мені і прислали фрагмент розмови “наших” доблесних Слуг Богдана з керівником місцевої поліції Кривого Рогу. Буду піднімати ці питання перед президентом і правоохоронними органами. Гадаю, потрібно розібратися в тому, хто взагалі їх уповноважив проводити такі “переговори”. Робимо ставки, як швидко їх виключать з фракції, якщо звичайно виключать”, –  розповів Поляков у своєму telegram-каналі

Розшифровку аудіозапису зробили журналісти "Букв"

 

“Я хочу представити всіх, я Юрій Корявченков, я представник Зеленського в Кривому Розі і ми проводили вибори, перший тур і другий тур, парламентські. Це Юра Кисіль, він списочник, а я по 33 округу — це два райони, Центрально-міський і Металургійний. Володимир Захарченко, мажоритарник по 31 округу – це Північний район. Слава Медяник це Дніпропетровськ — це 27 округ. Він в Дніпропетровську, просто приїхав познайомитися і підтримати, напевно, і Володимира, і вас. Він в комітеті правоохоронних органів, Вова теж”, – заявив голос, схожий на нардепа Корявченкова.

Юзік на сходняку бідкається про те, що місто під впливом Вілкула та колишнього депутата від БПП Костянтина Усова. Коли  хтось питає що робити з ними та іншими політичними опонентами, зразу йде відповідь "“Нехай тобі хтось пред’явить пред’яву. Нехай тобі пред’яву прокуратура скине, ДБР … Роби це по моїй команді. А ми підтримаємо …”.

Юзік та інші запевняють , що “Ніхто нічого не скаже. Закрили цю шваль і все. Не потрібно нічого боятися …”, тому, що “їхній дах тримає” особисто президент України, і наказують керівникам поліції тримати прямий зв’язок тільки з ними. ПРи цьому не забули підкреслити, що керівник ДБР  Роман Труба по їх дзвінку піде на будь-яке порушення закону:“Якщо хтось із прокурорських буде заважати (прим. переслідувати по вигаданим причинам політичних опонентів) – ми будемо вносити ЄРД по ним”.

Такі справи малята. Коли до влади дорвалися бариги квітками типу Юзика, законність та дії влади виглядають саме так - як "сходняки" та"стрєлки" гопоти, де плюють на закони з високої колокольні.

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma