Enigma Enigma

Ігор Бондар-Терещенко

2021-09-29 06:59:53 eye-2 3969   — comment 0

Без похмілля

Мало хто,спираючись на свій власний досвід, спроможний розповісти правду про загальновідомі, але зазвичай неафішовані речі. Іноді навіть лексичні конотації до певної теми - "спираючись", "спроможний" - не сприяють відвертості розмови, і тим не менш.

Зокрема у цій книжці авторка розвінчує поширений у суспільстві міф про алкоголь як «дарувальника радощів», як «райські ворота до спілкування», що «бути тверезим — нудьга зелена», а топлес-пригода напідпитку – кумедна і крута. І хоч не кожна людина готова відкрито говорити про свою алкогольну залежність та шлях боротьби з нею, проте авторка знайшла у собі сили відверто, невимушено і чесно описавши свою гірку історію пияцтва і свій шлях до тверезого життя.

Авторка розмірковує про суспільний тиск і нав’язування алкогольних традицій, аналізує дослідження провідних нейрологів і психологів про причини нашого тяжіння до алкоголю, заглиблюючись у природу цієї неоднозначної звички та її однозначні впливи на наші мозок і тіло. Спираючись на власний досвід подолання алкогольної залежності, вавторка аргументовано й натхненно пояснює, в який спосіб тверезе життя може виявитися якісно ліпшим, значно цікавішим, багатшим, насиченішим, яскравішим, щасливішим. А втім, лише вам вирішувати, чи обрати цю альтернативну реальність без випивки й втішатися життям без похмілля.

Кетрін Ґрей. Несподівана радість тверезості. - К.: Yakaboo Pablishing

 

Ілюстрація: The Connor Brothers

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma