Enigma Enigma

Ігор Бондар-Терещенко

2021-10-30 06:04:04 eye-2 3957   — comment 0

Білочка чи кролик?

Якщо серйозно, то наступну книжку ви просто змушені придбати, оскільки вона весела й сповнена гумору. А як інакше можна розповісти про «це діло»?

Отже, книжка «69 невдалих побачень» Андрія Мероника (Тернопіль: Видавництво ХХІ) взагалі все передбачає – для того, хто шукає партнера в інтернеті, будучи присвячена людям, які відвикли знайомитися в парку на лавочці, а натомість «пересіли» у свої мобільні телефони, де алгоритми вирішують, коли та з ким ми будемо спілкуватися сьогодні. Автор не дивується, чому хлопці пишуть, а не запрошують на побачення. Пишуть і шлють, якщо пригадуєте.

Тому в книжці саме про таке - як вийти із френдзони? як спілкуватися з пікаперами? як приймати подарунки так, щоби вам хотіли їх дарувати? Коротше, білочка чи кролик? Тобто романтика чи швидкий секс? І взагалі, хто є хто у цьому зоопарку? Наприклад, як вирахувати, що з дівчиною в інтернеті хоче познайомитися одружений чоловік? «Таких чоловіків, - не дрімає автор, - можна ідентифікувати за віком і неможливістю спілкуватися у вихідні дні. Так уже заведено, що субота й неділя у пострадянських країнах прирівнюються до «днів сім'ї». Адже у вихідні нереально уникнути подружніх обов'язків, посилаючись на роботу. Це смішно та примітивно, однак це правда. І це працює.

Ще одна характерна риса цих співбесідників: вони нерідко справляють враження дуже ненав'язливих, адже не схильні докучати особистими запитаннями. Усе тому, що й самі бояться їх. У всіх діалогах світу й у всіх куточках планети людина, відповівши на цікаве запитання, одразу може додати вбивче: «А ТИ?». І, повірте мені, на багато з таких питань одружений чоловік не квапиться відповідати». Тож поквапимося читати.

Ілюстрація: Олександр Іванов

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma