Enigma Enigma

Андрій Соболєв

2021-11-12 12:06:24 eye-2 3261   — comment 0

Білоруське «Совпадение – не думаю»

Після розпаду СРСР усі вже звикли до втручання Кремля в політику країн, які входили до вказаного союзу. Причини приховуються в самому геномі російського населення, яке з часів Московії виховувалося в умовах «гострої» небезпеки від навколишнього світу.

Схожу політику намагалися запровадити й в Радянському союзі, коли у відповідь на будь-які проблеми всередині країни, населенню надавали зовнішнього ворога з яким потрібно боротися, а тому й необхідно «терпіти буденне життя». Однак, якщо російській частині населення таку «лапшу» вдавалося нав’язати, то, наприклад, волелюбним білорусам та українцям, які не звикли до таких маніпуляцій, стан світового «гопника» не підійшов.

У такому ракурсі дивно спостерігати провокації на кордоні з Польщею. Невже перетворення досі незалежної, хоч і диктаторської Білорусі в маріонетку РФ закінчено? Адже вірогідність почути відому «іх там нєт» (мається на увазі військових РФ) у північного сусіда зростає з кожним днем.

Для того, щоб допомогти окремим «братам по нещастю», які досі живуть «душевною добротою» Кремля, пропоную звичайний перелік «допомоги» від РФ:

  • Придністровсько-Молдавська Республіка;
  • Нагірно-Карабахська Республіка;
  • Республіка Абхазія;
  • Республіка Південна Осетія;

«ЛНР», «ДНР»,  «Крим» – невже цього не досить, пане Лукашенко?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma