Enigma Enigma

Natalya

2019-10-26 14:34:20 eye-2 2505   — comment 0

Телепроет «Битва екстрасенсів. Правда чи ні? Екстрасенси , гадалки та чорна магія?

Мистичний телепроект «Битва екстрасенсів» дуже відомий в Україні. Люди звертаються за допомогою до людей з надзвичайними здібностями, які допомагають у дуже складних випадках. Але мені було потрібно розібратися чому і як  у селище Єрки, Черкаської  області люди  стали проти зіркових знаменітостей, яких називають брехунами та негідниками. І телебачення бояться більше ніж  чорної нечисті. Доходить ледь не до прокльонів. 
Аліна Церковна , хвора дівчина, двадцяти років, батьки якої визвали екстрасенсів для  того, щоб зрозуміти причини хвороби їхньої дитини. Маги приїхали до села Єрки, видумали якісь сни, зганьбили  дітей, наговорили наклеп. Олена Курілова та Ольга Стогнушенко  приїхали за запрошенням  батьків Аліни Церковной і поставили їй діагноз на картах. З’ясувалося, що це пріславута порча, яка забирає здоров’я кохання, удачу і навіть життя. І щоб було більш наглядно, дістали карту розбрату та звинуватили  рідного дідуся в педофелії. Страшну порчу проганяли містичними обрядами та свічками на міському кладовищі. Але нічого не допомогло. Цирк  поїхав, а батьки звернулися до місцевих лікарів і за допомогою техніки виявили так звану порчу і почали лікувати у місті Києві цю хворобу медикаментозно. Улюблений прийом – демонічні закляття. Вистава, в яку вірять перелякані  матері. За ради рейтингу передачі герої дізнаються про якісь хвороби.
 Я  взяла інтерв’ю ще в однієї жительки селища Єрки Черкаської області Валентини Семенівни, яка підтвердила, що ніякої внутрішньої кровотечі та відібраних ніжок у її онучок не було, вони тільки хворіли простудними захворюваннями. Також сусідку, яка проживає   поруч, екстрасенси зробили відьмою.
      Заклинають  та відганяють нечисту силу,  щоб глибше пірнути у кишені. Кожен четвертий українець хоч раз ходив до бабки зробити приворот чи відворот, позбутися переляку та зазирнути у майбутнє. Чаклуни із телебачення роблять надію, яка стала останнєю, прибутковим бізнесом. За неофіційною статистикою українці віддають один міліард гривень за послуги екстрасенсів і магів. Свічками , картами або магічними кулями вони взивають навіть до потойбіччя, щоб прийняти важливі рішення або дізнатися курс долара. 
      Чи насправді екстрасенси мають ті унікальні здібності, які демонструють нам по телебаченню? Та чи можна довіряти цим людям свою історію, свій біль, зрештою своє життя?
      Це невипадкове запитання, адже багато людей вірять у те, що їм показують , тож ідуть зі своєю проблемою на прийом до екстрасенса, якого бачили по телевізору. Комітет з питань народної та нетрадиційної медицини Міністерства охорони здоров’я дозволу саме на таку діяльність ліцензію  не видає. Тому передачі про екстрасенсів – це насамперед шоу, в якому беруть участь актори. Воно розраховано на людей, які мають пристрасть до фантастики або невпевнені в собі.
       Отже вірити, чи не вірити, дивитися чи на дивитися – особиста справа кожного. Бути пильними і не вірити всьому, що показує наш улюблений телевізор!

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma