Enigma Enigma

Павло Бирюков

2019-11-19 11:37:54 eye-2 7   — comment 0

БОЛІВІЯ НАЛЕЖИТЬ ХРИСТУ!

Радісні для України та всього християнського світу новини надійшли з далекої Болівії.

В країні яка перебувала під владою відверто марксистського, антихристиянського та про-путінського режиму відбулась права християнська революція.

Режим ультралівого президента Ево Моралеса спирався на виразно анти-білий індіанський расизм, розірвав союзні стосунки болівійської держави з католицькою церквою ( які зберігались протягом всього існуванння незалежної Болівії, незважаючі на багаточисельні кризи) та орієнтувався на комуністичний Китай та РФ.

Саме Моралес був головним ініціатором бридкого віровідступництва під час так званого «Амазонського синоду» коли в Ватикані відбулось поклоніння індіанській богині Пачамами. В самій Болівії цей шаманський матріархально-гинекократичний культ агресивно просувався на державному рівні як альтернатива християнству.

Загалом, релігійну політику Моралеса можна охарактеризувати яе пекельну суміш суто більшовицького атеїзму та просування індіанських чаклунських культів.

Антиконституційна спроба Моралеса незаконно продовжити свої повноваження породила масовий опір який швидко прийняв радикально-консервативний характер. Після того як на бік повсталого народу перейшла армія більшовицький диктатор був вимушен рятуватись втечею.

Першими в президентський палац увійшли прихільники Луїса Фернандо Комачо , лідера «Громадянського комітету за Санта-Круз» ( Санта –Круз друге за величиною місто країни яке історично є форпостом болівійців європейського походження).

Комачо урочисто поклав Біблію на національний прапор в звільненому палаці та заявив : "Пачамама ніколи не повернеться, а Болівія належить Христу".

Тимчасовим президентом стала сенатор Жанін Аньєс, віруюча католичка, прихільниця традиційних цінностей та про-лайф позиції. Жанин Аньес, прийшла у будівлю парламенту з величезним Євангелієм в руках. Вона гучно заявила, що "Біблія повернулася в президентський палац".

Ця подія сталася під час засідання парламенту, на якому не було представників соціалістичної партії Эво Моралеса. Поки Аньес обійняла посаду, її послідовники читали "слава в вишніх Богові", а супротивники намагались свистіти.

Пізніше Аньес виступила з балкона президентського палацу в Ла Пасі, повідомивши: "Біблія має велике значення для нас. Наша сила і міць - в Господові. Та благословить нас, братів Болівії, Господь".

Аньес виступає за життя і сім'ю, а також проти поширення індіанського чаклунства. У 2013 році вона написала у своєму Твиттере: "Я мрію, щоб у Болівії не було сатанинських обрядів корінних народів".

Триумф Христа- Царя над темрявою матріархального шаманізму. Тріумф нащадків конкістадорів над анти-білим расизмом. Тріумф білого кольору чистоти та реакційності над червоним кольором більшовицького дикунства.

Звільнення Болівії повинно стати натхненням для правих всього світу і свідчити про те, що ми щє далеко не програли.

Болівія належить Христу!

Автор: Едуард Юрченко

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma