Enigma Enigma

Сергій Григорович

2020-01-01 23:54:58 eye-2 3121   — comment 64

Болюча до сих пір і актуальна тема, мабуть і заслуговує на окрему публікацію. Про Поршенка.


Наболіло!

Alex Tkach:
Раніше казали: "Порошенко гірше від Путіна, бо ...".
У вас він пішов на підвищення: поставлений в один ряд із Путіним.
Ще трохи поміркуєте, може й побачите в ньому реального лідера нації.

Сергій Григорович:
... Це Вам хтось інший казав.

Alex Tkach:
Я не сказав "Ви". Було немало таких. Ще й аргументи наводили. А те, що ваш "ряд ніяк не ранжований по краще-гірше", – це погано. Легко помилитися, обираючи політика. Проте, на жаль, зараз це вже не важливо.

Сергій Григорович:
І зараз це дуже важливо! Бо опозиція опущена до 7 відсотків продовжує ловити учорашній день "гетьмана".
Взагалі, "гра у демократію", коли йде війна, коли йде дуже масштабна гібридна війна проти значно сильнішого у засобах супротивника, ... з величезною п'ятою колоною у суспільстві і ЗМІ, ...
- це дурь і повний ідіотизм,
гра, яка, взагалі, можлива тільки за могутньої міжнародної підтримки, з розумінням, що ми просто показуємо формально демократію у дуже обмежених умовах, які строго контролюються.
Але Порошенко не чув розумних людей за голосами кумів і розкладниць пташиного молока. Він багато чого не розумів, і не розуміє зараз.
До нього не має претензій стосовно патріотизму, я не буду казати про не доведені судом чиїсь звинувачення в корупції,... але великі претензії стосовно: "не вистачило розуму, мудрості, хитрості".
Те, як він дурістю профукав медійний ресурс просто жахає.
Те, як у нього командири бригад командували своїми бригадами з парадів, або за 350 км від підлеглих, і цим профукали тоді наявну армію ... що тут казати ? А посада прем'єра? А там мав бути потенційний наступник, лідер країни і нації.  А профукана судова реформа? Коли він мав всі гілки влади і могутню міжнародну підтримку. Багато чого ...
  А те що він продовжує, АБСОЛЮТНО НЕ ПРОХІДНИЙ, пхати себе у гетьмани ? НЕ МОЖЕ ПРОЙТИ НА ВИБОРАХ людина, яка взяла стільки негативу не популярними реформами по комуналці, по євро-бляхах, по війні-тянучці ... олігарх-міліардер, не підсушений вигляд , коли у купи людей діти не доїдають, з тими ще витівками діточок у "росісько-мовній" Британії. Сьогодні тут, завтра там, по партіях. Співзасновник партії регіонів... Навіть до цих виборів - нова партія зі спекулятивною зганьбленою назвою (наче за Євро-солідарність у країні тільки 7%) .
Хі-хі ха-ха з парт-планктоном у Новий Рік на 6-му році не вирішеної війни, коли хлопці і чоловіки гинуть в окопах. Обалдєний піар від "вінницьких кондитерів" ....
Це все я так пишу ще зберігаючи повагу до Петра Олексійовича, за багато чого їм зроблене. Просто йому треба зупинити амбіції і вкластися в політику зовсім по іншому. Він не прохідний,  будь-яка його партія не прохідна. Така його боротьба саме  за булаву руйнує і скоро почне ганьбити патріотичний фронт.
НЕВЖЕ ЦЕ ЩЕ КОМУСЬ НЕ ЗРОЗУМІЛО ??? Хочеться вжити лайку...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma