Enigma Enigma

Roman Burko

2019-12-04 08:16:52 eye-2 3825   — comment 0

Бойовики терористичної організації “ДНР” проводять інформаційну операцію прикриття російських засобів РЕБ на Донбасі

Бойовики терористичної організації “ДНР” проводять інформаційну операцію прикриття російських засобів РЕБ на Донбасі. Такий висновок зробили волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, аналізуючи відеоконтент, який поширюється прес-службою терористів.

Наразі це дослідження доступне для поширення українськоюболгарською та російськоюмовами. Тривають переклади іншими мовами сайту InformNapalm.

Інформаційна підготовка росіян може також вказувати на те, що Путін не збирається виводити сили і засоби з окупованої території України і готується до відповідних заяв в дусі "ІхТамНєт" підчас перемовин в Нормандському форматі. Він буде просто глузувати із Володимира Зеленського і розказувати, що факти, виявлені СММ ОБСЄ - це нібито не російські засоби РЕБ, а "самопал" донбаських шахтарів.

__________________________________________________________________________
P.S: 
Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm зараз потребує вашої підтримки для покриття витрат на сервери сайту, на яких розміщені найбільші бази даних з дослідженнями російської військової агресії. 

Ви можете підписатись на щомісячні мінівнески для InformNapalm через систему Patreon, або зробити пожертву на картку Приватбанку одного з адміністраторів сайту:
5169 3305 1896 4264 - Колесников Володимир (з приміткою для InformNapalm)

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma