Enigma Enigma

Vladimir Gorodovsky

2019-12-20 01:12:33 eye-2 2751   — comment 0

CБУ припинила протиправний механізм продажу інформації про деталізацію з’єднань мобільних операторів

CБУ припинила протиправний механізм продажу інформації про деталізацію з’єднань мобільних операторів

Оперативники Управління внутрішньої безпеки СБ України викрили двох співробітників спецслужби на продажі інформації про деталізацію з’єднань мобільних операторів.

Встановлено, що співучасником указаної схеми є мешканець Києва, який займався протиправною діяльністю спільно з правоохоронцями. Зловмисники підшукували клієнтів для надання «послуг» через один із популярних месенджерів.Співробітники СБУ технічно забезпечували зняття інформації через підрозділи спецслужб, у тому числі на Донеччині.

Досудове слідство встановлює точну кількість абонентів, які потерпіли від фігурантів справи.

Наразі проводяться невідкладні слідчо-оперативні дії, приймається рішення щодо оголошення фігурантам справи підозри у вчиненні кримінального правопорушення.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України триває досудове слідство.

Операція з викриття зловмисників проводилась спільно зі слідчими ГУ СБУ в м. Києві та Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області.

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/6884?fbclid=IwAR0K32q0PgB_szxegrJGSimbQydQQ8sXVhQYRJeL6v8qJZOuYstjafdhMII#.yaqBcHTt.dpbs

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma