Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-25 21:28:14 eye-2 7224   — comment 2

Чартер прем'єр-міністра України - мільйон гривень за авіапереліт

Я особисто за  ефективних менеджерів  в уряді. І я розумію, що ефективні менеджери коштують дорого, але й користь від них очевидна. Але є одне але. Ефективні менеджери ніколи не приховують, що вони коштують дорого. А коли я чую, що прем'єр-міністр українського уряду розповідає з екранів телевізорів про "оптимізацію" та "зменшення витрат на уряд", а потім дізнаюсь, що одночасно цей персонаж витрачає мільйон гривень бюджетних коштів на свій приватний переліт у Лондон на заздалегідь заплановану зустріч, а не на екстрену - то я задаю собі питання "це шо було?". Відповідь, авжеж, зрозуміла - нам просто брешуть в очі.

Прем'єр-міністр бідної України (як нам розповідав чинний Президент у якості кандидата) полетів на туманний Альбіон літаком преміум-класу. Політ обійшовся українському бюджету в 1 млн грн.У разі, якби Гончарук полетів на звичайному рейсовому літаку, поїздка обійшлася б українцям всього в 4100 грн, а в бізнес-класі - 17600 грн, але глава уряду вибрав шикарний та улюблений літак Януковича Airbus А319СЈ, де є кабінет, спальне місце, особистий санвузол. Який до речі обіцяв продати Зеленський, зрозуміло у якості кандидата. У якості Президента він швиденько про це "забув".

Я розумію, що переговори по кредиту для ремонту автошляхів в Україні - це добре та важливо. Але, чому приватний літак за мільйон??? Це ж не більше двох годин польоту звичайним літаком. Звісно, нам не розповіли ні умови кредиту, ні відсоткової ставки - але мільйон грошей українців вже витрачено. Це вже зіркова хвороба чи просто  відчуття безкарності? 

===========================================================================================

Якщо вам подобається те, що я пишу, то найбільш дієвий спосіб висловити вашу підтримку - 4441 1144 4217 4494 Малюченко Олександр Валерійович

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma