Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2019-12-15 09:50:36 eye-2 3022   — comment 2

ЧАС ШАКАЛІВ, або ВОНО

Весь день кругом-бігом, не до новин. І от вночі відкриваєш мережу і хлоп - а твоєї країни нема. Звідусіль липкою гидкою жижею розливається Малоросійськй Федеральний Округ.

Муляж президента, якогось біса на пресусі ментів і інших нащадків ВЧК шось белькотав. Втручання в роботу правоохоронних структур? Ні - не чули - "прості люди" хавають - Мосейчук годує. Це вона на хліб намаже.

Поліція - померла, ГПУ - померла, суди - давно зомбі. Адекватні люди в шоці. Населенню все пофігу - судять військових і волонтерів. Шоу із доказами, які так само космічно далекі від здорового глузду, як МВС від реформи.

Полкан, мєнтальний совкодроч вже примирює НАШИХ із московитськими упирями. НГШ мовчить - тестують реакцію, курви.

В Раду вносять правки до Конституції. Якісь - ніхто не розуміє що, але зрозуміло - це результат договорняка Муляжа з *уйлом. Це ж клоун думав, шо він цабе, насправді хлопчикові тет-а-тет пояснили, що він має робити. От і робить. Далі буде.

Демонтаж державності вийшов на конвеєр. Білі пальто, як дурні зі ступою, носяться з незначущими плюшками. "Прості люди" виконують функцію "улибаємся і машем" - "гірше не буде".

Шакали спокійно шматують країну, а більшості - монопенісуально. Меншість смикається в різні боки - то судилищами обурюються, то гроші заручникам режиму збирає.

Забиті кав'ярні-паби-бари. В людей Андрія. Десь сумно жартують, що перед Андрієм всяка нечить бикує... Але в масі усім перпендикулярно - зубожіння гуляє.

Кінець епохи гідності.
Так може цьому народу і непотрібна своя країна? Державність, гордість, свобода, честь... - все зайве.
Офіціант, ще 0.5 пекла - раби гуляють.

...а майже лисий Дідько на прізвісько Моль сидів і чекав, коли задурена жертва перестане борсатися.
Дідько тішився.
Шакали рвали тіло.
ВОНО посміхалося: "дякую, дуже дякую"

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma