Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-11-12 07:13:20 eye-2 27   — comment 1

частина друга. роздуми

Написав і думаю. А якою ж повинна бути сучасна людина,щоб бути адекватною ? Не собі,не сім'ї, не країні, а цілому світу,адекватною.

Та чому.саме, людина має дбати за усесь світ, щоб бути адекватною? Бо світ глобалізується. 

Адекватним маю бути і я. Тому я не ставлю перед собою задачу змінити світ на краще,відклавши мітлу. Я хочу розібратися та допомогти розібратися другим- що та навіщо все це твориться?

Змінювати світ на краще то як пропонувати свій борщ туземцю що звик їсти павуків. В кожного свій рецепт кращого.

Треба змінювати світ не на краще а на беспечніше. Це розумно. 

Якщо всіт глобалізується і кожна людина себе ,в нім, відчуває значимою часткою то вона і повинна дбати за нього а не ховатися від глобальних проблем.

В свою чергу , вибудовуючи свою власну країну, в глобальному світі, українці повинні дивитись саме з цієї точки зору а не з точки зору лишень свого власного болота.

Бо коли не звертати уваги на сусіднє болото -воно може затопити і тебе. Це як жити в багатоквартирному домі.коли тебе можуть затопити зверху чи підірвати газом дикі люди. 

Світ глобальний тому і правила мають ставати глобальними. Не може окрема країна ,живучи в світі, жити так як треба тільки їй. Це екгоїзм.

Але й захищати свій власний простір вона теж має.

Тому мають бути квоти та правила. На міграцію тощо.

В такому випадку всі ці внутрішні політичні движі мають бути переосмисленими щоб не вважали себе націоналісти єдиними спасителями країни,тому що вони проти циган чи негрів. Це все дикунство.

Мають бути цівілізовані та розумні підходи до проблем. 

Та чи розуміємо ми самі себе? ні.

Наприклад , в політиці, повний партійний безлад. Люди не розуміють навіть що таке партія та навіщо вона є , а їм сунуть в очі різні партії та пропонують вирішення якихось проблем. 

В той же самий час - партії поділяються на 100500 різної дурні, за логікою.

Наприклад - соціалісти, комуністи, ліберали, християни тощо, конкурують між собою як наче інгрідієнти в борщі що варить кухарка,не зважаючи на їхній галас. Кожному своє.

Питання. Як може цівілізована та розумна людина бути ТІЛЬКИ лібералом чи тільки консерватором??? Або - лівим-правим тощо.

Це як водій що їде ТІЛЬКИ на ліво чи право. Або яак хірург що ріже радикально чи ліберально.

Хуяк - вирізав .разом з ниркою, і печінку. Він радиКал!

Зашибісь як логічно.

З нас зробили посміховисько а ми в нім купаємося, в тей час коли ,ті що з нас робили, пляжуться собі на островах, куплених на наші гроші. Думай-ТЕ.

Так якою має бути сучасна людина? Розумною. 

Що, в партійному визнченні, має виглядати як - центризм. Але визнаючи центризм ми визнаємо і інші напрями партійних движів,тобто - лібералів.консерваторів,радикалів тощо, не розуміючи що саме ,глобально, лежить за цими словами.

Ось -світлофор. Він консервативний чи радикальний? Червоне - забороняє а зелене дозволяє. Дивно...

Тоді виходить що жовте світло світлофора, міркуючи логікою партійних прихильників - саме центристське. тобто - ніяке.

Смішно виходить але -життя як жовтий мигаючий ,в світлофорі, який говорить нам - я не працюю - керуйся іншими правилами руху. Так воно й виходить. В життя. Партії від логіки - окремо. Комусь піртійні рухи а комусь і плюхи.

Олігарх створить любу партію,купиь любого депутата оптом,та насере на всіх разом,з партіями та народом. 

Точнісінько так само робиться і на світовому рівні. Мегакорпорації, якщо забажають, куплять політиків любої країни бо їх б'юджет ,в рази, більший ніж у середньої країни світу.

Нема просто волі. Але є можливості. І ці можливості, рано чи пізно, хтось використає.

Наприклад - росія. Вона може купити собі великого гравця , з величезним капіталом. Якщо поставити собі це на меті. А потім цим грвцем можна розорити любу країну.якщо вирахувати слабкі місця.

Наприклад Фейсбук має такі можливості. Які використали тільки на один відсоток. А наслідки глобальні. 

Я вже мовчу що є купа хакерів які ,якщо їх купувати, можуть хакнути любу країну разом з ядерними об'єктами. Наслідки непередбачувані.

До чого я тут веду? До того що сучасна соціально - політична система світу є надскладною та некерованою людством.

Ніякий народ країною не править.

Народ то є зомбі яких зомбують зовсім на інші цілі.

Цілі яких не визначені. І визначаються разними глобальними та локальними гравцями. Народ то прикриття та матеріал.

А має бути інакше. Якщо народу привити інформацію ту що зробить його самого глобальним гравцем. маю в виду - глобальну - планетарну безпеку. Починаючи з екології(і інформаційної теж) і закінчуючи власним поселенням,де також правлять не односельчани а місцеві олігархи.

Щоб це зробити-багато не треба. Достатньо подивитись критично на соціально-політичний устрій країни та планети.

Що він не відповідає ризикам та викликам, сучасності та нашому розуму.

Він засмічений різною дурнею.типу партійного поділу, поділом за експресією, соціальними ознаками тощо.

Якщо все це викинути з голови а лишити тільки логіку та почати думати головою, ми побачимо багато чого цікавого,того, що сховалося за цьою димовою завісою.

Харчовий ланцюг скоротиться вдвічі-тричі та звільнені люди займуться прибиранням світового безладу що натворили ,поки ми спали.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma