Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-09-23 16:00:35 eye-2 4432   — comment 0

Чайка, на ім'я Микола Петренко. Або мудрий український народ не має боятися де-ідіотизації. 


 

От дивіться, - приходить дитина до школи, і її вчать читати, рахувати, в якомусь класі починають вчити математику, логіку, фізику, потім хімію... І от кожен би вчитель міг би, як я, сказати дітям: "Діти, ви - повні ідіоти, і зараз я буду робити з вас хоч трохи-трохи розумних людей". І це було б простою і всім зрозумілою правдою. Але вчителя, на відміну від мене, так не роблять. 

А чому ж я так роблю?  А от дивіться, чим я відрізняюся від чемних вчителів. 
До вчителів взяли і насильно за руку привели учнів, ви насильно привели своїх дітей, якщо не приведете, то держава насильно вас заставляє,... А дуже ж багатьом дітям школа не мила. Вони б туди без примусу не ходили б. Більш того, вже начебто дорослі освічені люди, теж не дуже хочуть йти вчитися... Слухати цих нудних професорів, ... 
У кожної людини є бажання в певному віці сказати собі: "Все! Я досить освідчений!  Досить розумний. Мені не потрібні більше вчителі. Я нормально заробляю. Мені більше не потрібно звиватися і переживати на цих всіляких іспитах. 
  Хоча зараз всі мало-мальськи освічені люди розуміють, що прогрес йде шаленими темпами, і щоб бути успішним, треба часто перевчатися, деякі спеціальності застарівають за 5 за 10 років. Вчитися таки зараз потрібно періодично майже всім. А от система державного примусу на відміну від школи тут вже не працює. Хоча ошаленілість прогресу у наші останні років 50, така, що держава не має такі речі пускати наобум, напризволяще. А людина ж іде перенавчатися, скоріш за все тільки тоді, коли її вже з роботи поженуть на перепідготовку.

А справа ось у чому, - от уявіть, всі ви пройшли школи, коледжі, інститути, університети,.. і тут раптом виявляється, що в наших школах, починаючи з самого першого класу вам щось вставляли голову НЕправильне, потім ще десь неправильне,  ще ... аж до кінця університету. В кінці інститутів і університетів неправильне, тому що ми - відсталі, у нас відсталі викладачі, які виросли з "наукових" шкіл перекручених московськими ідіотизованими  комуністами. А у викладанні в початковій школі закладені такі міни ідіотизму, тому що, хто робив всі ці програми для дітей? Зрозуміло, - наші відсталі люди з відсталих інститутів і університетів. Так вони століттями робили те що не потрібно, і більше того, - вони не робили того що було потрібно робити. Вони не корегували мову, основні прийоми логічного мислення, правильні елементи системного аналізу і  системного
  проектування... починаючи з самих маленьких речей для дітей.  А ви ж розумієте, якими гігантськими кроками йшов розумовий прогрес людства останні років 150. І кожні 10-20 років треба було щось тут покращити там модернізувати,  сям... А ніхто цього просто не робив на московії вже років 300. Ну і ми попали під цю дурню неробства, разгільдяйства, коє-как-ського задавацтва і ідіотизму. СТОЛІТТЯМИ !!! 
Тобто замість 30 разів, ми розумово модернізовані за 300 років всього один два рази. 
Похилі люди,  взагалі, - дуже дуже старими версіями модернізацій. 

На постсовку дотепер там щось чухають в універах континентальну філософію. А різниця там проста! "Континентальна філософія" все вишукує і гадає, як там щось Лейбніцу вдалося щось зробити  розумово. А "аналітична філософія" вже побудувала розум, штучний інтелект, який легко, декілька разів дасть фору Лейбніцу у шахматах, го, математиці, в доведенні теорем і у виводі формул... От така собі різниця. І ми з вами, як країна на боці відсталості, в яку потрапили під владою московитських держиморд. 

У мене немає ніяких великих грошей, у мене немає медіаресурсу, а мені якось треба, навіть нехай якимось епатажем скандальності, звернути на себе увагу, загнати знову  дорослих людей ... трошки у перший клас, трошки у третій і трошки у сьомий і ще трошки на другий чи четвертий курс універу для отримання сучасних реальних ефективних розумових конструктів і знань, а не застарілої совкової ідіотизуючої дурні... Щоб припинити масовий дебілізм, який нас на пост-совку оточує.  Ось чому я у чемності відрізняюсь від чемно-примусових вчителів.

УВАГА!!!  Це НЕ якась "теорія змови". Це не той, хто просто так всіх професорів називає дурнями і скандалить по пустому. Я вже навів в публікаціях достатньо прикладів, наукових доказів ідіотизованості нашого суспільства, нашої псевдо-науки і наших псевдо-професорів. Таких прикладів, які могли б бути наочно зрозумілими широким масам 1 на 100000! І навіть так,... я їх вже вам НАВІВ. Дивіться в моїх публікаціях. ОЧЕВИДНО ІДІОТИЗОВАНІ РЕЧІ У "НАЙСОЛІДНІШИХ" ВИДАННЯХ І ПІДРУЧНИКАХ, ПО ЗАПЛУТАНО-НЕПРАВИЛЬНИХ ОСНОВНИХ, ЗАСАДНИЧИХ ПОНЯТТЯХ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬ ОСНОВИ МИСЛЕННЯ І НАЙВАЖЛИВІШИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ. Те що я кажу, абсолютно очевидне. Ви всі просто бачите, як з нашої країни за 50 років зробили з передової технологічно держави, якусь задурачковану зачухану країну 5-го світу, з якої просто біжать розумні освідчені люди. 
І дуже багато сил, яким це вигідно! Від місцевих олігархів яким тільки потрібна тупувато-примітивна дешева робоча сила, до зовнішніх ворогів і недругів. 
Наскільки це серйозно?
Ви бачите, що у нас вже внутрішній політичний діалог і дискусія доведені до рівня: "Сам ти сопля-шмаркля", "Сам ти - дурак", "Сам ти - агент Пут Іна"...
Ви бачите, що штучно абсолютно ідіотично у нас патріотичний актив загнаний під шконку, в якусь  повну дурню, що він ненавидить і викликає ненависть у вісімдесяти відсотків населення. Оглуплювачи і ідіотизатори впевнено введуть країну до знищення і розпаду. Віра, що без негайної потужної масштабної де-ідіотизації країна може вирватися з сьогоднішньої ситуації, - це повний дебілізм. Вам просто засірають мізки брехливими ідіотичними само-прославлялками. 

От давайте наостанок прямо тут,... дуже коротко без окремої теми. 
"Армія! Мова! Віра!"

 Армія!
 - Армія наша мужньо протистояла від маленьких кинутих напризволяще бандочок, як у Маріуполі було, до середніх банд, до великих банд і аж до регулярних російських військ.
   - Маріуполь (30 осіб, які не ховалися, і сиділи у відомих приміщеннях з легким озброєнням). 
   - середніх банд (звільнені після Слов'янська міста).
   - великих банд (Слов'янськ, Горлівка, Донецьк, Луганськ до осені 2014)
   - великих банд з оперативним поповненням, постачанням, командуванням з рф 
   - російських військ (вчорашнім числом "звільнені" російські військові зі штатними підрозділами, зі штатним озброєнням) 
Зрозуміло, що можна кричати для PR-рекламних цілей про "дві третини звільнених від ворога територій" на Донбасі. 
Але всі знають, що реально успішні бойові операції були проти малих і середніх банд. Навіть середньо-велика банда гіркіна у Слов'янську не була розбита, не була захоплена, навіть  коли пересувалися поза межами населених пунктів. Більшість залежів вугілля для енергетики і металургії залишилися захопленими, як і були.  Більшість захопленого населення залишилася в окупації. Результати крупних операцій вже навіть після відновлення армії і  Мінської паузи в донецькому аеропорту і в Дебальцево всім відомі. 
Рівень прикриття величезних кордонів країни всім відомий.
 Ніяк не маю на меті принизити подвиги і важкий ратний труд воїнів, але бігати і кричати: "яку Я збудував велику потужну армію!", ... Це просто - жалюгідна клоунада і введення в оману, в небезпечну оману суспільства дурачковатими порожняками. 
 
  Мова! 
Головна мова, вона з телебачення,... і куди було заведено телебачення у 19-му роц,і коли більш ніж половина каналів стали путінські, всім відомо. Мова в школі ще нас чекає. Верніше зі школи,... от уже вийшли 5 років після школи від 18 до 23. Вже ватні політичні активісти типа шарійовшиків будуть добре володіти українською мовою і їх вже не відрізнити за мовою, і всі вони українською вже говорять, що вони - патріоти! Пут Інсько - Шарійовські патріоти України! Нас всіх зараз це чекає щє. Яка була зроблена мова спілкування держави з населенням з теле-екранів для південно-східної України, - всім відомо... ніяка або про-путінська. Така от "Мова!"... пороблена, проблемна.  

 Віра! 
Було 10000 приходів Московського патріархату і 6000 Київського. Стало у 2019-му, - 11000 московського і 6600 ПЦУ.  
Зафіксований і законсервований, продемонстрований, підсвічений стан, коли українська церква в Україні є меншою,... меншістю. Майже вдвічі меншою! Хтось ще обов'язково підкислить, що Своя незалежна Київська зчезла ... 

 Чому тут радіти??? Чим тут вихвалятися взагалі??? Чим гордитися??? Просто задурачковують симпатиків. 
ПІДКРЕСЛЮЮ, Я ВКЛОНЯЮ КОЛІНО ПЕРЕД РЯДОВИМИ ПАХАРЯМИ І АРМІЇ І МОВИ І ВІРИ. 
Але до тих, хто бігає і вихваляється, самопрославляється НІЧИМ,  відношуся відповідно. Коли  величезні труди, ризики і втрати суспільства, великими самопрославленими "стратегами"  спотворені у прах, ...
 
 Вже не буду порівнювати оплату в армії і у 
 лікарів, де вдень мруть-гинуть по 100 по 300 людей в день, і всі медпрацівники-практики по ковіду, вони РЕАЛЬНО КОЖЕН ДЕНЬ - на передовій. Ні, ... не просто на передовій, КОЖЕН ДЕНЬ В БОЮ!

 
 Чи от знаєте? Який зараз один з основних каналів роздачі  covid-19 в країні,  це... - дитячі садочки, де малі діти, з якими треба возитися контактно, вони без масок, приносять, всі обмінюються своїм безсимптомним у дітей ковідом між родинами і вихователями.Там не буває дистанціонки як у школах та універах. Це припинялося тільки на повний локдаун 
 Там в садочках  немає засобів захисту як в лікарнях, не від держави, не від Порошенка чи ще кого. Там немає червоних зон. Там - все червона зона без засобів захисту. Там - купи трупів серед працівників і в родинах. Нормально? Яка у кого зарплата на реальній передовій з кожноденним боєм і на просто передовій? Хочете порівняти? Хочете "Армію, мову, віру, лікарню"? Зі знищеною, розпущеною санітарно-епідеміологічною службою?
 Аааааа у нас же є експерти, "вчені", урядовці, меценати, у нас є ЗМІ олігархів. Хоч хтось з них підіймає ці питання ??? 100-300 небіжчиків КОЖЕН ДЕНЬ ... Нас - рать! 
 "Воно саме так склалося, ми тут - ні до чого."
 Наприкінці вам нагадаю, що все це, ВСЕ, - ЦЕ НАСЛІДКИ МАСОВОЇ ІДІОТИЗАЦІЇ. 
 Це не видно по найбільшій смертності від  covid-19 в Росії (800 смертей/день),... в якій була перша "надійна вакцина"? Так зрозуміліше? Що таке країна, в якій сто років не викладали, або викладали неправильно логіку? 
 І ми - така сама жертва пост-московської ідіотизації.
 
 Країна гине! І без де-ідіотизації держава загине. Ну або розпадеться на декілька "дикунських" країночок. 
 Знаєте, у тих, хто не бажає де-ідіотизуватися є така заспокійлива ідейка: "Ну як воно реальне, то воно піде, і тоді вже буде видно. Як всі." Далеко - не факт, що так буде. Зараз технології де-ідіотизації, які загалом-то, чудом потрапили в Україну, в руках похилих і часто хворих людей. Зараз знаєте, як у нас, чи в рф,... хтось помер, - значить кафедра закрилася. Так, як воно йде, воно може з України в Україну так і не прийти. Бо зараз з оптимізмом де-ідіотизуються в більшості, завтрашні емігранти (в більшості, - заради легкогї реал-англійської). А уряд, державу, президентів,... ця тема не пробиває. Вони ж - такі розумні,  такі розумні! Он, - зі свого двора,... дійшли аж до президентства, чи міністерства!  
 
 Хотів коротко, але ж вийшло - як завжди.
Зато влізло дві, або ж навіть, три статті в одну.

=======================================================================

Всі статті Григоровича тут: 

Первый открытый публичный бесплатный акт раздурачковывания русскоязычных людей. Ч.1. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/pervyi-otkrytyi-publicnyi-besplatnyi-akt-razdurackovyvaniya-russkoyazycnyx-lyudei-c1-iy36638   

Второй(полный) открытый публичный бесплатный акт раздурачковывания русскоязычных людей. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/vtoroipolnyi-otkrytyi-publicnyi-besplatnyi-akt-razdurackovyvaniya-russkoyazycnyx-lyudei-i04ee4k 

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.3. Довгоочікувана головна частина. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c3-dovgoocikuvana-golovna-castina-i7gqq6w 

Великий день роздурачковуваня України ! Ч.4. Довгоочікувана най-най-головніша частина. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/velikii-den-rozdurackovuvanya-ukrayini-c4-dovgoocikuvana-nai-nai-golovnisa-castina-i7kppo3  

МАНІФЕСТ ГРИГОРОВИЧА
https://site.ua/serhiy.grigorovich/virisalnii-bii-z-epidemijeyu-ogluplennya-slovyan-i7p9eep  

Зізнання без каяття. Частина 3 Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу 
(Блогер викрив як московія розповсюджувала по Україні не правильний математичний довідник.)
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-castina-3-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-i73poz8 

9 травня. Підсумки. Таке велике, складне і контроверсійне свято. Як пояснити дітям і прабабусям. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/9-travnya-pidsumki-take-velike-skladne-i-kontroversiine-svyato-yak-poyasniti-dityam-i-prababusyam-i7z8l84 

ТЕПЕР МИ ВИМУШЕНІ ДОКОРІННО ЗМІНИТИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ. МИ МАЄМО ОГОЛОСИТИ ВІЙНУ ПОЛЬЩІ ...
https://site.ua/serhiy.grigorovich/teper-mi-vimuseni-dokorinno-zminiti-istoriyu-ukrayini-mi-majemo-ogolositi-viinu-polshhi-i0kq552  

Чому українці такі тупі? 20-й додаток до Маніфесту Григоровича. 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/comu-ukrayinci-taki-tupi-20-i-dodatok-do-manifestu-grigorovica-i7l8k31 

Страшилки про «найкращу» совєтську освіту.
https://enigma.ua/articles/strashilki-pro-naykrashchu-sovetsku-osvitu  

Зізнання без каяття. Як ми організували успішну інформаційну атаку на українську державу. Частина перша.  (доказ того, що найвищі посадовці України інформаційно заблоковані) 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ziznannya-bez-kayattya-yak-mi-organizuvali-uspisnu-informaciinu-ataku-na-ukrayinsku-derzavu-castina-p-i0e96zj  

Чим мені особисто допомагає Президент Зеленський! 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/cim-meni-osobisto-dopomagaje-prezident-zelenskii-iy9plgx 

НЕ ПРОЙШЛО І РОКУ ... ВООЗ ОНОВИЛА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НОСІННЯ ЗАХИСНИХ МАСОК 
https://site.ua/serhiy.grigorovich/ne-proislo-i-roku-vooz-onovila-rekomendaciyi-shhodo-nosinnya-zaxisnix-masok-iyqeo2e 

Інші статті Сергія Григоровича.
https://site.ua/serhiy.grigorovich/  
https://enigma.ua/users/serhiy.grigorovich  
https://www.facebook.com/serhiy.grigorovich 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma