Enigma Enigma

Марія Соломонова

2019-12-29 20:16:59 eye-2 3214   — comment 1

Чекаємо на обмін, справжній...

Всі мінуси принизливого обміну ми вже побачили і знаємо, зокрема і той, що навіть за кількістю цей обмін не був рівноцінним.

Тобто, нічого нового – ні від кремлівського покидька, ні від українського блазня. Звісно, кожен українець щиро радіє своїм співвітчизникам, які повернулися додому. Радіє разом із їхніми близькими та родичами, не стримуючи сліз та емоцій. І це, мабуть , єдине, що стає бар’єром на шляху знесення деяких найвищих посадовців із своїх посад…

Але зараз не про це. Треба жити далі, не зважаючи на зраду і блазнівські реверанси української влади перед кремлівським гниляком, мрія якого зжерти нашу країну. А тому, перелічуємо скудні плюси на тлі безлічі мінусів обміну. Перший, як вже було сказано, полоненні українці повернулися додому. Другий – «українська» влада в черговий раз знизила свій рейтинг, відвернувши від себе ще чималу кількість бувших її прихильників. А це означає, що стрімко скорочується термін її зрадницького рабоволодіння українськими «холопами» (як вона вважає)

Третій плюс, він особливо важливий. Вся наша країна, навіть останній її зелений абориген, нарешті зрозуміли, що справжнім замовником розстрілу небесної сотні, терактів в Харкові та Маріуполі був ненависний нам Путін, який через свої умови ганебного обміну зізнався у своїх злочинах проти України. І тим самим притягнув люту ненависть українського народу не тільки до себе, а і до всіх росіян, майже до всіх.

А взагалі, що то був за обмін, всім нам остаточно невідомо. Бо із боку України на цей «обмін» була поставлена її незалежність, а із боку Росії невідомо що… Хіба що постачання мокшанського газу, умови якого було засекречено переговорниками із обох боків саме сьогодні, у день «цікавого» обміну… Найсумніше те, що у той час, коли все це буде розсекречено, нам вже буде не цікаво. Бо дуже схоже, що України у той час вже не буде.

Але все могло бути інакше. Я бачу лише один єдиний обмін, який мав би відбутися, немов подарунок під новорічну ялинку (чи йолку?) А саме, справжній обмін «всіх» на «всіх» - це обмін Зеленського на Януковича. Нам Януковича – для суду в Україні. Їм Зеленського – для блага України. Ось так. Сподіваюсь, доживемо… 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma