Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-24 13:49:59 eye-2 25990   — comment 3

Чергова афера Зеленського та Хомчака для заниження бойових втрат

Чи чули ви, що таке "кваліфікатор бойових втрат". Впевнений, що ні. Якщо коротко, це довідник у якому описано види бойових поранень, за якими ведеться облік та статистика різних категорій поранень.

Так ось, Зеленський та Хомчак нещодавно затвердили новий кваліфікатор бойових втрат, який був розроблений таким собі вірним кадром Хомчака генералом Хоменко. У ньому,як при СРСР, бойові контузії, а саме акубаротравми, струси та забої головного мозку, внутрішніх органів не є видами бойових поранень, а віднесені до категорії інші - що дозволяє владі статистично зменшувати на 25 - 30% кількість бойових втрат, саме за рахунок штучної підміни категорії поранень. Тобто Зеленському не подобається, що при його владі брехню яку він розповідає з екрану людям про "мир" псують поранені воїни ЗСУ. Тому він, як і завжди вирішив брехати,але на формальних підставах. Типа робить дуже "хитрий" крок підмінюючи категорії поранень. Завдяки цьому шахрайству цифри по бойовим втратам миттєво впали на 30%. І це означає що штучно викривлена реальність додає Зеленському рейтингу.

Наприклад, вчора з 4 поранених, один військовослужбовець має тяжку контузію з можливим розривом барабанних перепонок (membrana tympan) та струсом головного мозку.
Відповідно до нового кваліфікатора, воїн не віднесений до поранених під час бойових дій, а кваліфікується як легко травмований. Хомчак та Хоменко, прекрасно розуміють, що контузії призводять до більшого каліцтва, ніж легкі та середні поранення, але щоб вислужитись перед брехливим коміком навмисно йдуть на це.

А тим часом у шпиталі прибувають швидкі за пораненими захисниками, більшість яких тепер не вважаються тими. хто отримав бойові поранення захищаючи країну, а отже не мають право на соціальний захист після отримання бойового поранення.

===========================================================================================

Якщо вам подобається те, що я пишу, то найбільш дієвий спосіб висловити вашу підтримку - 4441 1144 4217 4494 Малюченко Олександр Валерійович

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma