Enigma Enigma

Сергей

2022-01-14 08:35:15 eye-2 3487   — comment 0

Черговий шабаш російських пропагандистів в Донецьку

В Донецьк знову їдуть російські пропагандисти для проведення форуму «Русский Донбасс» з порцією чергових обіцянок про визнання Росіє так званих «народних республік» у найближчому майбутньому і страшилками про звірства української «хунти».

Ставленики російської окупаційної адміністрації мають намір 27-28 січня вдруге провести в Донецьку форум «Русский Донбасс». На вказаний захід вже запрошено прірву російських політиків: губернаторів регіонів, депутатів Держдуми, Ради Федерації, а також представників культури, освіти та науки, журналістів, громадських діячів. Звісно не обійшли стороною й маріонеткових голів і міністрів ніким не визнаних квазідержав Республіки Абхазія, Південна Осетія, Луганська Народна Республіка.

У вересні 2021 році відбулись вибори депутатів до Державної думи федеральних зборів РФ під час яких російські кандидати від урядової партії «Єдина Росія» активно відвідували «Д/ЛНР» і обіцяли її мешканцям визнання, інтеграцію в склад Російської Федерації, покращення рівня життя і взагалі світле майбутнє та райдужні перспективи. Вибори пройшли, мешканців окупованих територій черговий раз використали і вони знову нікому не потрібні. Російські політики навряд чи візьмуть участь у форумі. Ніхто не бажає віддуватися за брехливі обіцянки та й не будемо забувати про можливість потрапити до санкційних списків, звісно ж якщо не буде вказівки з Кремля.

Економічна ситуація в «народних республіках» катастрофічно погіршується. Виробництво зупиняється, заборгованість по заробітній платні зростає, безробітних стає більше. Виїхати на підконтрольну Україні територію неможливо, контрольно пропускні пункти під приводом карантинних обмежень закриті. Невдоволення, розчарування Росією і здоровий глузд починає брати верх.

Люди, які буквально «зависли» у маріонеткових «народних республіках» не знають на що їм чекати завтра, а тому в Донецьк відправляють черговий пропагандистський десант для заспокоєння населення і пожвавлення старих надій – «не хвилюйтеся, Росія-матінка вас забере». Не сьогодні, так завтра.

Російські псевдо журналісти створять красиву картинку для жителів «ДНР» про неоціниму допомогу Росії у розбудові невизнаних держав, всеохоплюючу підтримку братньому народу і знову лякатимуть звірствами «українських фашистів». З їхніх уст пролунають сміливі заяви щодо чергового приєднання «народних республіках» і не тільки до Росії.

Але як і минулого року офіційні посадові особи Кремля розставлять всі крапки над «і», зробивши абсолютно протилежні заяви. Минулого разу пресс-секретар президента Дмитро Пєсков зробив заяву, що Росія не планує включати ДНР і ЛНР у склад РФ, тому очікуємо чергове шоу брехні і підлабузництва.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma