Enigma Enigma

Костюк Олександр

2019-12-11 20:19:19 eye-2 3459   — comment 10

Червоні лінії-їх необов'язково переходити.

ЧЕРВОНІ ЛІНІЇ.
Їх необов’язково перетинати. Їх можна тихо, поступово відсунути. Або їх можна тихо, поступово розмити – невизначеністю домовленостей, маніпуляцією версіями, термінами, сенсами.
Насправді вчора нам очевидно озвучили те, як саме будуть відсуватись та розмиватись ті червоні лінії. Потрібно лише вміти слухати.
1. Президент України вже озвучив на весь світ таке потрібне кремлю визначення: «Сєпаратісти, на котрих Владімір Владіміровіч імєєт вліяніє». Визначення надзвичайно важливе для кремля. Яке пересуває, розмиває критичну для нас червону лінію. Це визначення (яке точно буде звучати надалі все частіше) малими, непомітними кроками переводить російську агресію на сході України в статус громадянського конфлікту. Знімає відповідальність з РФ і покладає її на Україну. Ті, хто захищав Україну переводяться в статус злочинців, які стріляли у власних співгромадян просто «за другіє убєждєнія», за сепаратизм. Або як мінімум стають рівними тим, хто стріляв по них з російської зброї. Ну а кого оголосять «поджігатєлямі гражданской войни» ви, думаю, здогадуєтесь;
2. На заздалегідь сплановане і дуже важливе питання «російской журналісткі»: "Готови лі ви вєсті пєрєговори с прєдставітєлямі Донбаса?" було дано так само заздалегідь підготовлену, знакову відповідь. Багато слів про «пєрєсєлєнцев, інтєлігєнтних людей Донбаса». І в кінці: «Ми готови ко всєму». Що це означає? Звичайну маніпуляцію. Замість Пушиліна підставлять якогось гебешного «пєрєсєлєнца». Який буде «прєдставлять народ Донбаса». І з ним будуть вестися прямі переговори. І тут не важлива особа, прізвище, статус, «інтелігентність» цього підставного «пєрєсєлєнца». Важливо те, що перемовини будуть вестись напряму між державою Україна і «прєдставітєлямі Донбаса», ким би вони не були: Пушиліним чи пєрєсєлєнцем;
3. На питання про кордон чіткої відповіді не було. Путіним була озвучена теза «на слєдующій дєнь послє виборов», на що Зе, після зливи довільних фраз, відповів фактично: «ми сдєлаєм всьо возможноє». Думаю, будуть просуватись варіанти «совмєстного контроля», «бєспілотніков» і т.п.;
4. Про виведення військ РФ та роззброєння терористів взагалі питання зам’яли. Розмиватись буде маніпуляцією термінів «народная міліція», «муніципальна варта» і т.п.
5. Зеленського поплескали по плечу, подякували за виконані домашні завдання. І поставили нові, як умову наступної зустрічі. Взамін звільнять заручників, непотрібних Путіну. І дозволять ОБСЄ нічого не помічати тепер уже цілодобово.

Інформпростір буде наповнено (вже наповнюється) дописами псевдоопозиційних блогерів та експертів, які начебто неохоче будуть писати: «Да, Зєлєнскій нє сдал, виступіл достойно» (в Бутусова вже читав). «Да, красниє лінії нє пєрєшол», "всьо хорошо пока".
Боти заповнять все криками: «ви нє хотітє обмєна плєннимі?», «ви нє хотітє міра?», «Порошенко протів міра, чтоби снова дорваться к власті/продолжать зарабативать» і т.п.
Слухняні корисні ідіоти те все будуть ковтати і розносити соцмережами. Хіба вперше?
Відповідь: «ми хочемо повернення полонених, але не хочемо дати можливість кремлю набирати тисячі нових» - це надто складно для обивателя.Багато букв.
Відповідь: «Ми хочемо миру, але легалізація маріонеток ОРДЛО лише поширить війну по всій Україні» - надто складно для обивателя. Багато букв. Люди люблять прості рішення.
Червоні лінії не потрібно переходити. Їх можна непомітно відсунути і розмити.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma