Enigma Enigma

Ігор Бондар-Терещенко

2021-09-05 04:38:27 eye-2 3974   — comment 0

Чи любите ви стримінг так, як люблять його тут?

Часом, ділячись інсайтами про особливості людської психології у поєднанні з практичними техніками різних філософських шкіл і прогресивними методиками, автори книжок пропонують нові шляхи до спокійної й непідвладної зовнішнім чинникам життєвої втіхи і процвітання. Здається, у випадку з цією книжкою можна дізнатися, як зосередити увагу і зусилля на речах і подіях, на які можете реально впливати.

Скажімо, назагал знати, що до Netflix щороку хоче долучитися безліч фахівців, а вже сформована команда - лояльна, щаслива та ефективна. Також кажуть, у Netflix немає чітких правил, проте кожен виконує завдання максимально якісно. У будь-якому разі, автори книжки проаналізували історію успіху цієї компанії й визначили, чому бізнесів багато, але інноваційними та прогресивними серед них стають одиниці.

Виявляється, секрет Netflix - у людях: уся команда працює злагоджено тільки тоді, коли кожен її учасник почувається комфортно і знає, що він - важливий елемент системи, а не абстрактна робоча одиниця. У цій книжці ви знайдете поради, як створити компанію, у якій хочеться працювати та впроваджувати інновації. Крім того, ви дізнаєтеся про залаштункові роботи у найбільшому стримінговому сервісі, який досягнув неабияких успіхів завдяки унікальній корпоративній культурі.

«Люблять Netflix і працівники, - свідчать автори. - Згідно з результатами опитування 2018 року, що його провів Hired (сервіс пошуку роботи для талановитих айтівців), Netflix став компанією, де ІТ-працівники найбільше хотіли б працювати. Водночас Netflix випередив Google (2-е місце), компанію Tesla Ілона Маска (3-є місце) та Apple (6-е місце). Того-таки 2018 року сайт пошуку роботи Comparably уклав рейтинг «Найщасливіший працівник», ґрунтуючись на понад п’яти мільйонах анонімних відгуків працівників із сорока п’яти великих американських компаній. У цьому рейтингу Netflix посів друге місце за кількістю щасливих працівників серед кількох тисяч учасників».

 

Рід Гастінгс, Ерін Маєр. Netflix і культура інновацій. - Х. : Віват, 2021

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma