Enigma Enigma

Mikki Mon

2021-11-18 13:17:24 eye-2 3520   — comment 0

Чим володіють друзі Путіна в Криму

Кримські подарунки Путіна для своїх друзів олігархів і що залишилося населенню анексованого РФ півострова.

Другу Ротенбергу дістався княжий палац «Дюльбер», а другові Ковальчуку – маєток українського президента Януковича. Обидва друзі Путіна оселяться неподалік його дачі, в заповідниках. Від кримчан вони відгородилися шестиметровими огорожами.

У 2016 році компанія, пов'язана із родиною Януковича, передала право власності на особняк у заказнику на мисі Айя фірмі, близькій до банку «Росія». Найбільший акціонер цього банку – друг Путіна Юрій Ковальчук.

Відео із матеріалів Крим.Реалії

«Це друзі Володимира Путіна, яким він подарував Крим як компенсацію за те, що вони почали там працювати, потрапивши під санкції. Юрій Ковальчук втратив 512 мільйонів доларів через санкції, введені США щодо банку «Росія», але він придбав у Криму всі найкращі виноробні, він придбав десятки тисяч гектарів земель на Південному узбережжі Криму. Там кожен гектар «золотий». Він придбав приватний особняк, який колись починав будувати президент Янукович», – розповідає Іван Жилін.

Селище Оліва – за 20 кілометрів від мису Айя. Поруч розташована офіційна дача Путіна. За України там було кілька державних дач – Росія їх «націоналізувала». Це маєтки з льодовим палацом та вертолітним майданчиком у морі. Сусіди Путіна – колишні співробітники КДБ, які охороняли державні об'єкти та оселилися поблизу.

Відео із матеріалів Крим.Реалії

Місцеві жителі обурені, бо довкола держдач встановили охоронну зону завширшки один кілометр. Тому колишні співробітники спецслужб не можуть оформити свої ділянки та будинки за російським законодавством. Продати, подарувати чи заповідати майно неможливо.

Людей хочуть кудись переселяти, щоб вони не муляли очі важливим особам, які приїжджають відпочивати на дачі. Але про це ніхто відкрито не говорить. Людей стомила ця невідомість. Вони живуть у підвішеному стані і без будь-якої впевненості, що можуть мати право на власне майно.

Охоронна зона навкруги дач Путіна і Мєдвєдєва в Криму

Згадайте розслідування Олексія Навального про так називаємий палац Путіна…. і, що про це каже бізнесмен і друг Путіна Аркадій Ротенберг

Аркадій Ротенберг назвав своїми й деякі кримські здравниці.

«Мені дуже подобається цей бізнес, готельний бізнес. Я маю деякі об'єкти в Криму», – сказав бізнесмен.

«Деякі об'єкти» – це санаторій «Дюльбер». Пам'ятник культури та історії, колишній княжий палац, що при Україні належав управлінню справами Верховної Ради. Кримська влада його «націоналізувала», а згодом продала.

Також Ротенберг отримав санаторії «Місхор» та «Ай-Петрі». До анексії це була приватна власність «Укрпрофоздоровниці». Ще спаринг-партнеру Путіна за дзюдо дістався санаторій «Перлина». Назва виправдана, тому що навпроти нього – кримська пам'ятка «Ластівчине гніздо». Санаторій – державна власність України, раніше їм розпоряджалася фіскальна служба. Тепер, за інформацією РБК, замість нього хочуть збудувати спа-готель.

Сарич – це не острів, а мис. Найпівденніша точка України. Ротенберг будує там свій палац. Декілька поверхів, тисячі квадратних метрів, власний пляж та гектари заповідного лісу навколо. Маєток Ротенберга розташований між ймовірною дачею Ковальчука та державною – Путіна.

Ось для кого Кримський півострів… для друзів Путіна … і військових баз Путіна…

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma