Enigma Enigma

vadim galen

2019-12-29 17:01:20 eye-2 3487   — comment 2

Чому Московія ніколи не відчепиться від України ?

Часто чую питання, "чому "россия" лізе до України і коли це припиниться ?" і відповіді на це питання дуже різноманітні. Від того, що підоРАШІ потрібна ГТС України до того, що Московію турбує питання вимирання підвладних народів.

  Частина правди в цих теоріях безумовно є, але це лише частина. Відповідь на це питання куди глибша та глобальніша і не так вже часто я її чую. Рідко хто з українських, а особливо московитських, навколополітични експертів звертають увагу на те, ЩО хвилює особисто )(уйла більше за НАТО та всесвітнє газове панування. А ця проблема турбувала макітру плюгавого фюрера ще з радянських часів.

  Дивно, що така "проблема" поселилася в голові бідного єврейського хлопчика (мати Путіна єврейка Шоломова, сам Путін, за його словами, вивчав Тору в сусіда), який вилізши з нетрів Ленінграду був зайнятий виключно накопичуванням грошви, це досить звичайна поведінка для люмпена. І незрозуміло ДЕ, КОЛИ і ХТО зацікавив )(уйла походженням "аднаво народа" в саме імперській, московитській традиції ?

  Якось довелось бачити відео, ще досить молодого )(уйла, зняте в кінці 1991 року, в останні дні СРСР. Там заступник Собчака, нікому особливо невідомий Вова Путін, давав інтерв'ю місцевому телеканалу і патякав про поганий "серпневий путч", про поганих комуняк (хоча зараз )(уйло гордиться тим, що досі не викинув партквиток КПРС), про незворотність демократичного курсу нової "россии", загалом нічого незвичного, для дрібного урядовця кінця 1991 року.

  АЛЕ, коли я вже збирався вимикати це банальне белькотіння, я почув слова, які ЗАРАЗ нікого не здивують (можна пригадати нещодавню пресуху Ботоксного), але які ніхто нібито не чув від )(уйла до середини 2000-х років ! Проклинаючи комуняк, плюгавий ГеБіст схоже щиро їх ненавидів за те, що вони вигадали "какие-то республики", хоча до 1917 року була одна-єдина "россия" !  Знайомі слова ? Найбільше обурювало собчаковського "демократа", що Ленін вигадав Україну, яка є взагалі "исконно русской землёй" ! 

  Нерідко чую від московитських політологів, що ДО середини нульових років двадцять першого сторіччя, )(уйло не цікавився, не відродженням імперії, ні загарбанням чужих земель і був сконцентрований виключно на економіці підоРАШІ. Це, м'яко кажучи, дивні твердження, бо Нанофюрера усєя Ватляндії просували в Кремль саме як "собирателя земель "русских" . А перше що зробило )(уйло, це повернув Московії радянський гімн. Вони стверджують, нібито у Вована-І запала клямка після революцій в Грузії та Україні і що лише після цього, він почав розказувати про "геополитическую катастрофу" та мріяти про "СРСР 2.0". Але здурів Пиня САМЕ ЧЕРЕЗ ТЕ, що кремлівський план з тихого поглинання незалежних країн, доведеться витягувати на поверхню, бо відступати Московії нікуди, недоімперія без колоній існувати не може.

  Головне, що потребує імперія, навіть така вбога по життю, як підоРАША, це славетне минуле ! Це розуміли ще німецькі імператори Готторпи-Романови, які і вигадали асимільованим народам Московії і історію і навіть національність. Так як на землях самої Московії з величних держав була лише Орда, до якої німці відчували підсвідому відразу, вирішили ліпити історію недоімперії вкравши історію в сусідніх загарбаних країн. Звичайно нею стала Русь-Україна, яка на таке зухвальство нічим не могла відповісти, бо була рабом Москви.

  )(уйло розуміє, якщо пересічним московитам, почнуть пояснювати, що вони не "адин нарот", а СОТНІ РІЗНИХ НАРОДІВ, то недоімперія розвалиться на порох, не лише по кордонам автономій, а і по багатьом областям ! Тому їм НЕОБХІДНО розказувати що вони "русские" і що вони нащадки гордих та славнозвісних слов'ян, що вони не нащадки "убогих" чухонців та ординських тюрків, а прямі потомки "Київської Русі" та королеви Ганни. Але всю цю ідилію руйнує НЕЗАЛЕЖНА Україна, РЕАЛЬНИЙ нащадок Русі, яка вже вголос починає про себе нагадувати, а це неприпустимо для імперських казок Кремля. Адже дивлячись на НЕЗАЛЕЖНУ Україну багато московитів починають сумніватись в офіційній версії свого походження, деякі починають згадувати своє фіно-угорське коріння, а дехто вимагає починати викладати історію Московії з часів Орди ! Доходить до того, що нахабні студенти ставлять незручні питання міністру закордонних справ Лаврову.

  Тому агресія та війни проти України не припиняться доти, допоки існує підоРАША. Адже існування та смерть України і самих українців в історичному та фізичному сенсі, для Московії і )(уйла не риторичне питання, від України залежить існування і смерть САМОЇ МОСКОВІЇ ! Московія могла пробачити втрату Польщі чи Фінляндії, змирилась з втратою країн Балтії, навіть втрата Казахстану не дуже турбує московитів, але без України Московія втратила саму себе, бо прив'язала все своє міфічне минуле до нас. Нажаль )(уйло це чудово розуміє і ніякі гроші, ніякі поступки чи входження до будь яких союзів, ні Кремль, ні самих московитів не зупинять. Як казав один "італієць": " - Нам нужна вся Украина ! "

Адже жити без майбутнього Московія може, а от жити без минулого - НІ.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma