Enigma Enigma

Roman Burko

2019-10-18 13:23:15 eye-2 3748   — comment 0

Чому МЗС України не реагує на гібридні російські конвої на Донбасі?

 

Схоже, що міністра закордонних справ України Вадима Пристайка вистачає тільки, щоб оголошувати ротом якісь зашкварні меседжі від влади щодо зниження зарплат та пенсій, а от на виконання його прямих функцій  - не вистачає. Вчора волонтери InformNapalm опублікували матеріал про чергове вторгнення російських колон на Донбас під виглядом "гумконвою".

Також вчора у фейсбук та твіттері волонтери InformNapalm публічно звертали увагу Міністерства закордонних справ України та особисто пана Вадима Пристайко про необхідність реакції від МЗС на такі "гумконвої", які свідчать про гібридні російські ворожі дії. 

Також волонтери наводили приклади реакції міжнародної спільноти на такі вторгнення з перших днів і навели приклади власних OSINT-досліджень, які вказують що російські військові використовують ці колони для виконання спеціальних завдань. Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm неодноразово фіксувала, як кадрові російські військові, зокрема, спецпризначенці під прикриттям МНС Росії нелегально перетинали український кордон. Було встановлено, що військові 108-го десантно-штурмового полку РФ брали участь у “гумконвоях” на Донбас. Також один з військовослужбовців 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ Росії, який брав участь в операції по захопленню Криму згодом був помічений як учасник “гуманітарних конвоїв” під прикриттям МНС Росії. Також InformNapalm викривав як військовослужбовці 69-ї бригади МТЗ Збройних сил Росії возять “гуманітарку” на Донбас під виглядом МНС.

Жодної реакції від МЗС України в бік публічного осуду дій РФ не відбулося. Ось така дипломатія з присмаком замовчування та поступової капітуляції...

А ви як вважаєте, така безхребетність Пристайка та мовчанка від МЗС загалом з приводу порушення кордону - це нормально? 

Можна коментувати також тут.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma