Enigma Enigma

Olexandr Tovmach

2025-08-14 05:49:16 eye-2 54   — comment 0

Чому цифровий світ став знаряддям маніпуляцій для можновладців – 3 ?

Сто років тому,відбувалася кривава гризня у владній верхівці  за головний приз –одноосібно  очолити диктатуру пролетаріату. Переміг тов.Сталін з групою ситуативних поплічників. Для досягнення поставленої мети,було використано все можливе: від фізичного знищення опонентів до фальсифікацій,брехні,демагогії,популізму,контролю ЗМІ,пропаганди,шантажу.

Байдуже хто та як голосує, головне - хто та як  підраховує !  Саме так,цинічно, злодійськи та зухвало вузьке коло поплічників диктатора топчуть ростки демократичного вибору та  спрямовують суспільство в горнило  репресій та Другої світової війни. Гинуть мільйони.

Настане той час,коли у нас відбудуться чергові вибори. Діюча влада спробує зробити все можливе,щоб голосування в смартфоні стало легальним. За жодних обставин такого виду голосування допускати  неможна !!!   Причина проста : безконтрольність встановлення результатів  виборів і оголошення результатів, які будуть  гарантувати черговий розкол у суспільстві.

Чи потрібно заборонити застосування цифрових технологій у виборчому процесі ?  Ні ! Вони повинні застосовуватися максимально можливо.        Питання : « Де та як?»     ДЕ – всюди де тільки можливо.    ЯК -  технічне та технологічне забезпечення виборчого процесу  без впливу на підрахунок голосів та оформлення підсумкового протоколу  з мокрою печаткою.

Ми всі опинимося в ситуації, коли ми знову на роздоріжжі : або цифра допоможе розбудовувати демократичну  Україну, або цифра  забезпечить тріумф авторитаризму.

ДумайТЕ, чи варто в той день довіряти цифрі, а може краще  відвідати виборчу дільницю персонально ?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma