Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-11-12 11:22:37 eye-2 4449   — comment 0

Чому українці від дитини до професора такі тупі. Ч.1. Конкретні клінічні випадки. 

Чому? Одразу відповім прямо, - від того що вони 300 років були під варварським ігом сировинно-мародерської мега-колонії московії. І ще 500 років до цього під набігами мародерів-дикунів. Але ключовий масовий ідіотизм виник саме за останні 300 років. Не розвивалися і не покращувалися адекватно ні мова, ні логіка, ні мислення, ні культура. Вони й раніше не розвивалася, але останні 300 років вони ще і дуже значно перекручувалися, культура масово забивалася ідіотизмами. Насаджувалися купи всяких лже-теорій зітканих із брехні і дурачкізмів.
Все було підпорядковано бандитській логіці сировинних мародерів. Народ був просто свійськими тваринами для видобутку і транспортування гігантской кількості копалин. В таких умовах культура не може розвиватися і не розвивалася. 
Вся видима культура московії і підлеглих земель відбувалася від періодичних (з проміжками 40-100 років) вкидів європейської культури: або допомоги як союзникам, або від полонених фахівців, або від військового захоплених цінностей. 
Більшість людей не розуміють, що всі складні заводи - або будувалися іноземцями, або просто розбиралися в Європі і привозили сюди для ребілдінгу. Влада для питань власного престижу постійно і систематично видавала результати роботи іноземних вчених за "творчість" якихось своїх підставних кулібіних, ломоносових, менделеєвих, попових чи калашнікових... 

Трагедія в тому, що я розумію, що нахабність з якою Я ЗАЯВЛЯЮ про тупість "найрозумніших" людей країни, має вражати будь-яку людину. І вражає, і обурює, і бісить. Я зараз виступаю, як якийсь таємний анонімний колективний автор, якийсь Бурбакі нашого часу... 
Я показую просто і ясно: 
 - от неправильно визначаються основні поняття математики в головних довідниках країни, 
 - ось основні поняття "правильного мислення" в логіці викладаються абсолютно неправильно і недолуго, 
 - ось господарський облік і викладається і реалізується абсолютно неправильно, 
 - ось медична система працює настільки недолуго, що результати епідемії гірші ніж якби цієї медицини взагалі не було,
 - ось професори масово забороняли та ігнорували сучасні передові науки, 
 - ось вони шельмували і мордували своїх передових колег вчених, писали на них оговори звірячій антилюдяній владі,
 ...
 ...
Я говорю, що пост-совкові доценти та професори - дурачки,... навіть не знаючи їх особисто... 
Ось звідки я набрався такого нахабства? В такій кількості ??? 
Важко повірити й усвідомити, що в моїй поведінці є щось розумне... 
Більшість людей просто зніяковіло ретируються, думають: "У  людини щось з головою - не те. А те, що він каже правильні речі, та ще і в такій кількості, це, мабуть, - якісь дивакуваті співпадіння... якісь фокуси" 
Хтось починає сперечатися,.. але після перших контраргументів по суті, просто починають хамити і лаятися від відчаю ... зчиняють "бійки шахівницею", всілякі підлості. 

Ось звідки я набрався такого нахабства в такій кількості ??? ... Я просто десятиліттями вивчав розумовий і вербальний апарат наших людей, розумовий онтогенез і філогенез..  Багато чого відкрив, багато чого знайшов, багато чого побудував. Я просто знаю занадто багато пороків саме пост-московського, постсовкового, пост-російсько-мовного розумово-вербального апарату,... пороків його створення і розвитку. Це знаєте, як я знаю 10 критичних вад/помилок операційної системи, а ви мене питаєте, чому я так зухвало говорю, що і цей комп'ютер буде глючити, і цей, і цей маленький, і цей великий, і той, що десь там...
Ми маємо абсолютно конкретні відмінності від цивілізованих народів, які старанно і творчо ці 300 років покращували і розвивали свої системи мислення в тому числі і мови. А в нас замість цього була холуйсько-держимордно гультіпако-розтринькувально розпусто-насильницька біснувато-клептоманська ситуація. І все це у порочних колах зворотнього зв'язку тупість-жадібність-злобність-розпуста... - тупість-жадібність-злобність-розпуста...

 У такому цивілізаційному порівнянні наш народ конкретно виглядає ЗОВСІМ ІДІОТИЗОВАНИМ. Тобто, - нормальним, ... розумним ... на рівні 17 століття, а от на рівні 21-го дуже-дуже дебільним. Є і дуже-дуже поодинокі розумники,... був же  Ісаак Ньютон з колегами на початку 18 століття... А всіляких дуже хитрих шахраїв і купців??? Так їх і 2000 років тому було вдосталь... 
 Хтось поодиноко може якоюсь супер-супер-працьовитістю черпанути собі розвинуті іноземні культури через височенний мовний бар'єр і коштовні книжки... (тут - не про звичайне примітивне володіння мовами) 

Головна моя теза така:  "Російськомовні і пост-російськомовні етноси і народності, загально, системно можуть володіти абстрактно-логічним мислення лише на примітивному рівні, у примітивних формах." Повторюю це - не загальні абстрактні судження. Я знаю більше десятка конкретних вад, пороків пост-російсько-мовного існування/розвитку, з якими до серйозного мислення на сучасному рівні не пройти НІЯК. Я знаю ці вади і знаю як їх виправити.
Друга частина моєї тези в тому, що суспільна комунікація просякнута і насичена величезною кількістю двозначностей і різно-читань, що веде до величезної статистичної кількості непорозумінь і комунікаційних аварій, до хронічних множинних гострих безпідставних конфліктів в суспільстві. В такому суспільстві неможливо будь що збудувати відповідне задуманому соціальному проекту. Ніяк в такому суспільстві "розум" не може перемогти хитрощі, шахрайства і підлості. Така собі - недо-цивілізація. 

Ви все це прекрасно масштабно бачите на багатьох прикладах нашого життя, на намаганнях щось там реформувати, бачите що з цього кожен раз виходить. "Хотіли як краще, а вийшло як завжди" - частина національного гімну. І все це без де-ідіотизвції Григоровича - непереборне!!!

Добре, - досить. Я ж вам обіцяв у назві ЩОСЬ КОНКРЕТНЕ. Так от, - цими днями відбувався такий палкий та брутальний батл між декількома моїми де-ідіотизованими симпатиками, та одним з набридливих апологетів московського ідіотизму.  
Останній завис у мене в блозі і закидає в коментах мої статті всякими дурачкізмами.

Він представляється як кандидат фізмат наук Trimalchio Trimalchio (коротко, за аналогією нехай буде - доцент ) 
Там нескінченна лєнта брутальних перепалок з взаємними обзивалками. 
І тут треба віддати належне доценту. Він не перейшов на брутальні підлості, а намагався сперечатися хоч і з викрутасами по суті. Виглядає все це жахливо! Якийсь розлогий атлас ідіотизмів і дурачкізмів.   
Я просто коли читаю доцента, просто собі відмічаю: "Тут йому треба третій крок де-ідіотизації, тут - шостий, тут - 8-й..." Кандидат фізико-математичних наук плутається, не розуміє засадничих понять математики для третього-шостого класу. Все це - жахлива трагікомедія! Уявіть собі: 

"
Николай Кобко
"Trimalchio Trimalchio: Відтак, пане Григоровичу, Ви зрозуміли, в чому Ваша помилка? .... В математиці слово "величина" є точним синонімом до слова "число", обидва терміни мають однаковий зміст." -----------
------- Дааа, дОцент, далі Вам ганьбитися вже нікуди ... Вчіть основи математики. Ви хоч розумієте, що Ви публічно ще поєднуєте Ваш ідіотизм зі звинуваченнями і образами іншим людям? І це - гидко.
""""Кроме того, используются постоянные и переменные величины. При рассмотрении переменных величин принято говорить, что в различные моменты времени они принимают различные числовые значения[1].""""
Колмогоров А. Н. Величина // Математическая энциклопедия. — М.: Советская энциклопедия, 1977. — Т. 1." 

" Московський математичний довідник: "Визначений інтеграл це - число яке..." 
- Serhiy Grigorovich: Це неправильне визначення, що в.інтеграл це - число....
""- Trimalchio Trimalchio: І навпаки, якщо інтеграл не число (!!!), то і результати множення і додавання, з яких він побудований, також не є числами, тоді критику пряма дорога в початкову школу.""
- Серж Григоровский: Trimalchio, зрозуміло, що Ви як фанат московського ідіотизму, ще й не розумієте і самих основ логіки. Якщо п.Григорович каже:
"(Риба це - карась), - це неправильне визначення".
Він взагалі не каже, що риба не може бути карасем. У Вас глибока і важка ступінь ідіотизації

"Серг Тихонов
Trimalchio Trimalchio: " Тому змінна, виражена в інших одиницях вимірювання, — це, з математичної точки зору, ІНША ЗМІННА." -------------
------------- Це - дурниця. Це - та сама змінна з масштабованою метрикою.

Trimalchio Trimalchio: " Фізика оперує математичними методами, тому у фізика на рівні підсвідомості працює апарат перекладу з фізичного набору понять в математичний і в зворотному напрямку. " ---------------
--------- Це - дурниця. Фізичні одиниці чітко погоджені у формулі відповідними метриками функцій і змінних. "у фізика на рівні підсвідомості" - не позорься, не ганьбись, не дурачкуй

Trimalchio Trimalchio: "Математики не цікавляться фізичним змістом чисел, якими оперують. " --------
------ Деякі, такі як ти, не цікавляться. От сходи у третій клас поцікався:
Математика с нуля. Пошаговое изучение математики для начинающих
Шаг 16. Единицы измерения
http://spacemath.xyz/edinici_izmereniya/ "
...............................

Може не всі таки зрозуміють, але тут така картина маслом людина пройшла інститут/університет,... думаючи що "величина" це виключно - "число"... А їй там сто разів про суттєве казали про величини, маючи на увазі змінні величини або множини чисел, метричні простори ... людина пройшла аспірантуру, людина пройшла захист дисертації, от з таким абсолютно неправильним розумінням що таке "величина". 

Вийшов і працює такий собі "кандидат наук", який не розуміє, що таке "величина", що таке "метрика" ... 
Він починає публічно обпльовувати колег, коли вони не так, як йому здається, вживають слово "величина"... 
Він абсолютно неправильно розуміє елементарні конструкції логіки... 

Ви розумієте, що таких людей - цілі осередки, академічні, нарядні, з асистентками... 
Якщо стоїть питання про його авторитет він добезкінця буде доказувати що "змінна величина" це "число"... Яку завгодно іншу дурню і брехню. 
Буде здаватися академічно ввічливим і непохитним в таких ідіотизмах. 
Буде таємно писати у Facebook чи в ректорат фальшиві скарги на незручні для нього коментарі опонентів... 
Такі ідіоти обов'язково об'єднаються у групки, кафедри, факультети, "наукові" ради, ...

Все тут було, тут розлого публічно у дискусії. Доцент зробив такий-собі стриптиз. Правда під анонімним никнеймом. 

Людину прямо цитатами і посиланнями публічно тикають носом у його глупий суп на рівні знань РЕАЛЬНО  третього класу, а він продовжує вдавати з себе авторитета, щось комусь намагатися пояснювати звисока... 

Людина просто звикла жити серед дурнів, ... говори неважливо що, аби останнє слово з апломбом було твоє... Хто там розбереться? Хто там докопається до правди? А потім просто всі забудуть... мабуть... Просто вже каже що число 5 може бути числом 2 в інший момент часу. "Змінні числа". Просто якийсь апофеоз, на голову не налазить... 
Мені навіть стало соромно за цього нещасного, я видалив  всі коментарі під публікацією, але він вперто там щось вирізав, а щось скопіював, продублював, перепостив... "Вчить" мене і всіх навкруги ... Думаєте йому колись соромно стане? Та ніколи.

От таке життя в ідіотизованому суспільстві! От такі у нас кандидати фізмат "наук" консультують президентів і уряд. Я це раніше показував про "експертів" "разів у 10 помиляємось".
Ви серйозно думаєте що тут в такій країні без де-ідіотизації щось можливе ???

Повірте я і професорів, і докторів_наук багато бачив, які не розуміють правильно основних понять. А хто ж думаєте писав неправильні довідники і підручники, про які я вказую? 
І головне тут, ще раз нагадую, не тільки ті, хто неправильно написали. А ще і ті, хто десятиліттями мовчать про це, не помічають, не розуміють, ... бо їх реально сотні і тисячі, повсемісно. 

От такі "люди" намагаються засірати мої блоги нескінченним про-московським ідіото-флудом. Борються з де-ідіотизацією України. Приблизно з таких самих "вчених" утворені у нас всілякі кафедри і наукові чи експертні ради... 
Ви бачите тут, що просто де-ідіотизовані люди показують фундаментально, що цей кандидат "наук" є просто дилетантом, профаном, глупишкою. Не знає елементарного, засадничого, з того, про що тут намагається вчити чи критикувати людей. При чому від самого третього класу математики. Ви тепер розумієте, чому ці "кандидати наук" і професори, які їх наклепали, так жорстко проти масової де-ідіотизації. Вони чітко впевнені, що вони проіснують ДО ПЕНСІЇ в такому баранізованому середовищі і будуть продовжувати оглуплювати країну далі. А де-ідіотизовані люди одразу починають кричати що кругом голі "професори"-полудурки. При цьому ви повинні чітко розуміти що рф дуже дуже зацікавлена і дуже сприяє, підтримує таку ідіотизацію України і таких ідіотизованих псевдо-вчених. Ну і чому в Україні найвища добова смертність у світі від ковід-19, ну і багато чого іншого... І це саме такі люди вчать ваших дітей і складають для них підручники!
 
  
P.S.
Продовження кардибалету ідіотизованого доцента:

Серг Тихонов
Trimalchio Trimalchio
"Trimalchio Trimalchio:Serg Tihonov, от і тут знову виникає подив, звідки ви берете "інформацію" і термінологію, яка або не існує , або використовується зовсім в інших областях (хоч я припускаю, що в деяких куточках може саме так і навчають, навіть про "метрику" розповідають, на світі все буває).
Слова "метрика" Ви в теорії функцій (у звичайному викладанні) не знайдете." ----------

------------------- ти реально хворий на всю голову і чим далі оце дурачкування продовжуєш, тим більше все розкривається....
.......................
Евклидова метрика
Материал из Википедии — свободной энциклопедии
Перейти к навигацииПерейти к поиску
Евклидова метрика (евклидово расстояние) — метрика в евклидовом пространстве — расстояние между двумя точками евклидова пространства, вычисляемое по теореме Пифагора.

Евклидова метрика — наиболее естественная функция расстояния, возникающая в геометрии, отражающая интуитивные свойства расстояния между точками. При этом существуют и другие метрики в евклидовых пространствах, применяемые как в геометрии, так и в приложениях; параметрическое расстояние Минковского обобщает ряд таких метрик, при параметре со значением 2 оно обращается в евклидову метрику. 

"ФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ АНАЛИЗ
Конспект лекций
1.1.2 (!!!!!) Метрические пространства. Определения и примеры
Пусть X – некоторое множество произвольной природы. Его элементы мы часто будем называть "точками". Сейчас мы постараемся выделить (формализовать) наиболее существенные свойства, присущие понятию "расстояние".
10 стр.
Определение 1.1.1. (!!!Перше визначення) Метрикой (расстоянием) на X будем
называть функцию ρ(x, y), определенную для любых x, y ∈ X, и
обладающую следующими тремя свойствами:
1) ρ(x, y) = 0 тогда и только тогда, когда x = y (разделение
точек);
"

Николай Кобко
Це нескінченний поток дурачкізмів:
"Trimalchio Trimalchio: Відтак, пане Григоровичу, ... В математиці слово "величина" є точним синонімом до слова "число"..." +
"Trimalchio Trimalchio: ...я ж не заперечую, що існують сталі та змінні величини. І що змінні приймають в різні моменти часу різні значення. Чи сказав я щось таке, що суперечило б цій цитаті? Чи може Ви гадаєте, що змінна величина перестає бути ЧИСЛОМ тільки тому, що вона змінна?" =
------------замінюю за першим дурачкізмом Trimalchio ("величина" є точним синонімом до слова "число"), другий виходить:
"Trimalchio Trimalchio: ...я ж не заперечую, що існують сталі та змінні ЧИСЛА. ..... Чи сказав я щось таке, що суперечило б цій цитаті? Чи може Ви гадаєте, що зміннЕ ЧИСЛО перестає бути ЧИСЛОМ тільки тому, що вонО зміннЕ?" ---------- ржака. жгі єсчо дОцент!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma