Enigma Enigma

Костюк Олександр

2019-10-10 14:37:03 eye-2 3945   — comment 1

Чому я не стану поруч з Свободою та Нацдружинами.

 Моя виключно ОСОБИСТА думка щодо єднання під час протестів з Свободою та Нацдружинами (а також парасюками, семенченками,хмарами, соболєвими, касьяновими, лєщєнками, шабунінами, дроздовими, валєтовими і їм подібними).

Скажу чесно, я не можу стояти на Майдані поруч з політичними силами, які 5 років затято боролися з проукраїнським, прозахідним лідером, 100%-м українцем. Боролися фактично  в одних рядах (хоча начебто під різними гаслами та прапорами) з Медведчуками, Бойками, Портновими, Лєщєнками, Семенченками і… кремлем. І таки побороли. Звалили українця, справжнього лідера, в результаті чого до влади дорвалися Бєня і Зєля. Промосковські колаборанти..

 5 років свобода та нацдружини старанно ретранслювали практично всі кремлівські вкиди. Носилися з ними. І про Вальцмана (брехня), і про «шоколадного баригу», і про Ротердам+ (виявилась найнижчою можливою ціною), і необільшовицькі гасла про "таріфний гєноцид" (виявилось, що умовах ринкової економіки ніхто не може дати тарифи нижче ринкових), і неосовєцькі гасла про "олігархі при владі" (що ж, маємо зараз неолігархів), і про «патріоти по тюрмах» (ну наприклад Торнадо), про неймовірне збагачення Порошенка (то де воно, те розкрадання і збагачення?)  і безліч інших. Валили проукраїнську владу, яка організувала ефективний опір проти вдесятеро сильнішого ворога. Яка в надважких умовах будувала те, чого Україна не мала НІКОЛИ: українську армію, незалежну церкву, визнання світом нашої української держави, повагу і підтримку цивілізованого світу …

Оперували однаковими тезами і фейками, тими ж, що застосовували проти проукраїнської влади Медведчук, Бойко, Портнов, Коломойський-Зеленський,  кремлівська пропаганда. Прапори начебто були різні. Тези і фейки - абсолютно однакові. Совпадєніє?

Боролися старанно, валили щиро. І таки звалили. Добилися свого. Звалили «Вальцмана, шоколадного баригу». Отримали те, що хотіли. Отримали владу колаборантів. Отримали країну на межі капітуляції. ТО саме за це боролися свобода, нацдружини та інші борцуни і актівісти?

 Мало того – не покинули того і зараз. І зараз, начебто протестуючи проти капітуляції, послуговуються новою кремлівською брехнею. В один голос з тими ж кремлеботами, з тими ж 1+1, з тими ж Медведчуками, Бойками та Новінськими виправдовують капітуляцію влади узеленських мінськими домовленостями, підписаними Порошенком в умовах відсутності армії,силових структур, руйнації економіки. Трошки «забуваючи» при тому, що за Порошенка мінські угоди були приводом для санкцій проти кремля. Що за Порошенко НЕОДМІННОЮ умовою будь-яких статусів та виборів були: контроль ЗСУ на кордоні з РФ, повний вивід військ РФ, миротворча місія ООН на Донбасі, тощо. Нова, очевидна брехня в один голос з ворогами України. І я маю тепер повірити в щирість їх «протестів»? Та це просто технологія. Намагання очолити і контролювати.

Я не хочу оцінювати мотивацію цих політичних сил. Я не хочу і не можу оцінювати їх внесок у військові дії. Але (моя особиста думка) після цього всього я з свободою (яку я в свій час поважав, вважаючи українськими патріотами) та з нацдружинами нічого спільного мати не хочу.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma