Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-18 06:12:56 eye-2 3343   — comment 0

Чому Зеленський імітує боротьбу з олігархами?

Дуже цікавий пост від Агія Загребельська на цю тему.

РНБО нарешті готове побороти олігархів. Бо тепер у них є система моніторингу третього рівня захисту, аналогов якої немає в Україні.

В цей же час, не треба жодних систем та достатньо базового рівня інтелекту, щоб «відмоніторити» як Коломойський:

1. Розвалює штраф АМКУ на 4,7 млрд.грн., відправивши його «іменем України» на перевірку харківським експертам «по особливо токсичним справам».

2. Знаходиться на фінішній «верховній» прямій, щоб відсудити $350 млн. у державного Приватбанку.

3. Вже у цей вівторок збирається «іменем України» в апеляції постановити, що НАБУ не має права допомогати Антимонопольному комітету розслідувати порушення монополістів (олігархів).

Звернули увагу, що Коломойському «віддано» допомагають три різні судові «клани»: адміністративний, господарський та цивільний?

Ці ж самі «клани» заблокували прийняту парламентом судову реформу Зеленського. Через що посли G7 зустрічалися з Банковою та суддями. Все закінчилося традиційними обіцянками про «все хороше», які традиційно виконувати ніхто не збирається.

В цей же час:

⁃ голова фракції Зеленського дивиться футбольний матч з Коломойським та «смотрящим» за гральним бізнесом в Україні Баумом. «Колегою по бізнесу» Бабакова - депутата Держдуми РФ, який голосував за анексію Криму, через що отримав санкції в Україні, США та ЄС;

⁃ на трубі Медведчука з дозволу АМКУ Зеленського «сидить» державна Укртранснафта, в якій досі працює Лазорко (менеджер Коломойського), а пальне по ній з Росії качає компанія, про власників якої достеменно нічого невідомо.

При цьому, геополітичний вектор Зеленського та його «балакучих голів» відверто штормить: від «дайте нам ядерну кнопку» до «ми перейматимемо досвід компартії Китаю».

Додамо сюди, що Коломойський мав спільний бізнес з Зеленським, а фінансові відносини зі студією президента «квартал 95» досі тривають. Та що саме на Коломойського Держдепартамент США наклав санкції і прямо зараз проводить низку кримінальних розслідувань, у тому числі щодо особливо тяжкого злочину - екоцид.

І можна було б звичайно почекати наступної серії, в якій Зеленський буде моніторити Коломойського, або самого себе, Ахметова, Фірташа, Пінчука та інших кандидатів на зірочку, якби квитки не коштували так дорого, а кіно чим далі, тим більше не ставало схожим на «фільм-катастрофу».

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma