Enigma Enigma

Олекса Доніч

2022-05-14 13:32:05 eye-2 3518   — comment 0

Могилянська чума


Як пророчо говорив батько Нечуй щеу 1877 році, що "наше дворянство... дуріє, хоч-не-хоч, од кацапоманії".

Наша начебто освічена молодь, що повністю піддалася могилянському (агов, Прокоповичу! Як тобі там почувається в пеклі, Смеагорле?) лівацькому коневакуумносферічному дискурсу, зовсім не знає Уставів військової служби, писаних, як відомо, кров'ю:

"383. З метою попередження занесення до полку заразних захворювань начальник медичної служби полку підтримує зв'язок із місцевими органами охорони здоров'я. У разі виникнення епідемічних спалахів та інших масових захворювань серед населення, що становлять небезпеку для військ, він повідомляє про це командиру полку і проводить необхідні протиепідемічні заходи. При виявленні в полку заразного захворювання начальник медичної служби негайно повідомляє про це командиру полку, проводить раннє виявлення, ізоляцію та госпіталізацію хворих, дезінфекцію в підрозділах, спостереження за особами, що були в контакті з хворими, та посилює санітарно-гігієнічний контроль".

На практиці це означає, що у випадку чуми (а різня в Бучі та інших місцях це і є 100% випадок для росіянців-пушкіністів) навколо виставляють кордони з кулеметниками й безжально розстрілюють усіх, хто намагається вийти з зони карантину.

Якщо ви, під впливом деяких києво-могилянців, цього не знаєте, то подивіться хоча б американські фільми щодо еболи та інших вірусів. І не пизд@ть ото щодо захисту рос. літератури та балету, бо вона, нібито ні до чого.

До чого, ще й як. А якщо ні, то карантин однаково не завадить. Років так на сто.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma