Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-11-07 09:22:52 eye-2 4475   — comment 0

Covid-19. Геноцид українців Ч.5. Їх треба негайно у відставку!!! Шортрід.

Це не гіпер-алармізм, не гіпотези, а доведений науково і підтверджений статистикою та величезною кількістю загиблих наочний зараз факт. 

Головний умисний механізм масового вбивства - covid-сертифікати. 
Що це таке і як працює? 
Це організована державою спеціальна система під час потужного піку смертельної епідемії НЕ виконувати та НЕ запроваджувати карантинні заходи. Навіть в ситуації, коли медична система підходить до межі колапсу. 
Держава каже: "от у нас є "любимчики" котрі слухняно  виконують наші накази, і тому ми надаємо їм перепустки та  дозволяємо їм вільно розповсюджувати смертельну епідемію".  
Вони - наші "любимчики" тому вони будуть вільно передавати хворобу один одному, розносити її по школах, дит-садках, домівках, ... заражати знайомих і родичів. Заражати вакцинованих і невакцинованих. 

Для тих, до кого ще дотепер не дійшло, що вакциновані люди з сертифікатами так само як і всі розносять і розповсюджують хворобу, поясню. ... Ні, я не буду пояснювати, бо це не дійшло тільки до особливо тупих! 
Я покажу наочно. 

От дивіться. У Сполучених Штатах, які були втричі краще вакциновані ніж Україна, прямо зараз за день офіційно захворює по 100 000 людей в день. У прекрасно вакцинованому Сполученому Королівстві Британії офіційно зараз захворіває по 30 000 людей в день... Так зрозуміло? Не припиняє вакцинація розповсюдження хвороби. Хто не зрозумів, той вже не пойме ... 

Організація будь-якої системи чи нормативної бази для вільного пересування людей просто, тому що вони вакциновані, є саботажем карантину під час потужного піку смертельної епідемії, шкідництвом у величезних масштабах, це співучасть у злочині від якого гинуть тисячі людей. 

Цей злочин ще помножений на несвоєчасне ввімкнення карантину червоної зони, яке я описав у попередніх публікаціях.
Тому Україна прямо зараз всього з 40-ка мільйонами населення вийшла на перші позиції по кількості смертей від covid-19  за добу. Більше 10% померлих в світі ці дні від covid-19 - українці.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma